jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۵۰۷۰۹   ۰۹ تير ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۱

نرم افزار انبار تحت وب امروزه یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت سیستم انبار در واحدهای تولیدی صنعتی و همچنین بازرگانی میباشد.

معجزه نرم افزار انبارداری در مکانیزاسیون مدیریت انبار

تاثیر نرم افزار انبار داری تحت وب در مدیریت انبار همراه با پیاده سازی سیستم و روش های انبارداری نوین، منجر به رشد بسیار چشمگیر کاهش هزینه های انبارداری میشود که ما قصد داریم در این مقاله راجع به آن صحبت کنیم.

نرم افزار انبار داری تحت وب یکی از سه عامل اصلی در هزینه های تدارکات، تأثیر مهمی در موفقیت تجاری هر شرکت دارد.

با این حال سوال در مورد این که آیا نرم افزار انبار می تواند بهتر از عملیات دستی و سنتی در سیستم انبار عمل کند موضوعی است که بسیاری از مسئولین سیستم مدیریت انبار از خود میپرسند.

تحولات اخیر در زمینه بازاریابی و تکنولوژی، شیوه های انبارداری را بسیار تغییر داده و منجر به توسعه در سبک طراحی نرم افزار حسابداری انبار شده است.

در این مقاله به مرور ذخیره سازی و چیدمان نظم و طرح های نوین نوآورانه ذخیره سازی در نرم افزار حسابداری انبار با استفاده از تکنولوژی هایی مثل دستگاه های بارکدخوان و rfid برای ردگیری کالاها در انبار می پردازیم و سپس نتایج مربوط به تجزیه و تحلیل سفارشات در این چیدمان های نوآورانه جدید با استفاده از نرم افزار انبار تحت وب را بررسی خواهیم کرد.

چرا انبارداری سنتی را باید کنار گذاشت؟
در گذشته مدیریت برنامه انبار زمانی که همه چیز به صورت دستی انجام شد بسیار دشوار بود. پس از آن بزرگترین مشکل عدم استفاده از بارکد و فضای ناکافی در انبار بود.

شما فرض کنید تعدادی محصول قابل شمارش وارد انبار شما می شود که اگر به روش سنتی انبار خود را مدیریت کنید به راحتی آن را در دفتر ثبت می کنید. اما در این بین اقلامی نیز وجود دارند که به صورت فله ای هستند و قابل شمارش نیستند و به راحتی نمی توان در نرم افزار انبارداری تحت وب آن ها را اعمال کرد.

در نتیجه این عدم مغایرت موجب اعمال نشدن اسناد و انتقال اطلاعات اشتباه از سالی به سال دیگر در روش سنتی انبارداری می شود بنابراین برای ارائه راه حل در حسابرسی سنتی پیشنهاد می شود برای مقابله با این روند در حال تغییر، همانند بسیاری از شرکت ها با فن آوری های جدید مانند نرم افزار انبارداری و سیستم های انبارگردانی خود را گسترش دهید تا به خوبی برای کاهش هزینه ها و بهبود سطح خدمات به مشتریان بر اساس اطلاعات و اسناد ثبت شده در نرم افزار حسابداری انبارداری تصمیمات به موقع و اصولی بگیرید.

مزایای پیاده سازی سیستم مکانیزه مدیریت انبار
مدل تصمیم گیری در نرم افزار انبار تحت وب برای سودآوری سازمان بسیار مهم است. تحقیقات موجود نشان می دهد که شناخت اصول طراحی در برنامه انبار می تواند نقش مهمی در بهبود کارایی عملیات، کاهش خستگی، بهبود گردش کار کارکنان و سطح خدمات به مشتری داشته باشد.

مدیران کسب و کار با وجود تکنولوژی های جدید در برنامه انبارداری در تلاش برای ادغام زنجیره تامین، پاسخ سریع، تحویل به موقع و پاسخ کارآمد به مشتریان می باشند.

نرم افزار اتوماسیون اداری با قابلیت یکپارچگی با نرم افزار انبارداری می تواند به انعطاف پذیری عملیاتی کمک کند و انتظارات مشتریان را افزایش دهد.

نرم افزار مدیریت انبار، بارکد و فناوری های RFID در کنار مزایا و ویژگی های نرم افزار حسابداری انبار همه ترکیب شده اند تا انبارها را کارآمدتر و وابستگی به کار دستی و سنتی سیستم انبار را کاهش دهند.

• حذف کاغذبازی در انبارداری نوین

با حذف نیاز به فرآیندهای کاغذی در نرم افزار انبار، هزینه های عملیاتی در تکنولوژی نرم افزار حسابداری انبار کاهش می یابد و به این ترتیب شرکت ها مجبور نیستند هزینه و زمان زیادی برای خرید کاغذ و ثبت اسناد کاغذی در نرم افزار انبارداری تحت وب صرف کنند.

در نرم افزار حسابداری انبارداری مشخصات، ورود و خروج، تعداد و .... کالا در کمترین زمان بدون نیاز به ثبت کاغذی امکان نگهداری و گزارش گیری دارد.

پروتکل نرم افزار انبارداری از طریق استفاده از کدهای پیش برنامه ریزی شده به کارهای معمول کاغذ کاری یا اقدامات پردازش کار در برنامه انبارداری پایان داده است و همچنین کاهش مصارف کاغذ در نرم افزار حسابدای انبار، تقاضای کمتری را در منابع جنگلداری ایجاد می کند که کار با نرم افزار انبار تحت وب خود کمک بسزایی به حفظ طبیعت می کند.

• کنترل و مدیریت عملیات روزانه با تکنولوژی های روز

نرم افزار حسابداری انبارداری دارای قابلیت های پیچیده است و کنترل کننده های نرم افزار انبارداری و پایانه های داده رادیویی RFID و بارکد در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان امکانات نرم افزار مدیریت انبار استفاده می شوند.

کنترل کالا در نرم افزار انبارداری تحت وب به کمک تکنولوژی های به روز می تواند تصمیمات ساده ای در مورد مکان ذخیره اقلام و اطلاع رسانی در پایانه های داده رادیویی داده و به کارکنان انبار اجازه می دهد در نرم افزار انبارداری اطلاعات را به وسیله اسکن بارکد به جای ورود به صورت دستی وارد کنند.

در همین حال ربات ها و ماشین های مرتب سازی می توانند محصولات و سفارشات را بر اساس اطلاعات نرم افزار انبار انتخاب و بسته بندی کنند.

• مدیریت موجودی و کنترل ورود و خروج کالاها با دقت بالا

سیستم های مدیریت نرم افزار حسابداری انبار حاوی انواع روش های هوشمند همچون قفسه بندی برای مدیریت ذخیره سازی کارآمد تر کالا است و اغلب توزیع کالاها و ثبت مشخصات آن در نرم افزار انبارداری وجود دارد بنابراین نه تنها مدیریت موجودی، بلکه مدیریت کالا در هنگام ورود یا خروج نیز اهمیت بسزایی در انبارداری دارد.

نرم افزار حسابداری انبارداری به شما اجازه می دهد تا به طور کامل ورود و خروج عملیات مدیریت زنجیره تامین خود را در فرآیندهای سیستم انبار ببینید. یک نرم افزار انبارداری ایده آل و موثر می تواند ورود و خروج و موجودی کالا را از طریق استفاده از تگ های RFID یا بارکدهای مرتبط با نرم افزار انبار تحت وب در کنار استفاده از روش های قفسه بندی مدرن مدیریت کند.

• پردازش پیشرفته روی کالاها

نرم افزار انبارداری به شما این امکان را می دهد که به هر مرحله از کسب و کار و عملیات زنجیره تامین از دریافت و اضافه کردن کالا گرفته تا بررسی کیفیت، حمل و نقل، گزارش دهی موجودی و مشخصات کالا دسترسی داشته باشید.

با نرم افزار انبار شما می توانید مشکلات انبارگردانی و پردازش روی کالا را قبل از اینکه مشکلی اتفاق بیفتد پیدا کنید.

برای مثال با وجود نرم افزار مدیریت انبار و ثبت اطلاعات کالا از طریق اسکن یک کارتن خروجی می توانید به صورت خودکار یک فاکتور در نرم افزار انبارداری تحت وب برای آن کارتن تولید کند سپس صورتحساب به طور خودکار در نرم افزار انبار به گیرنده ارسال می شود که در آن نرم افزار مدیریت انبار دریافت کننده یک پرداخت را ایجاد می کند و به طور خودکار یک رسید و تایید ایجاد می کند.

ویژگی های یک نرم افزار انبارداری حرفه ای و کارآمد

مدیران انبار یک نژاد پر مشغله هستند و به هر وسیله ای که باعث می شود شغلشان کمی ساده تر باشد خوش آمد می گویند.

مدیران در حال حاضر برای حفظ زنجیره تامین و ارتباط موثر با مصرف کنندگان و مشتریان نیاز به سطح دقت، ذخیره سازی و راه حل های نرم افزار انبار دارند که تنها یک نرم افزار انبارداری تحت وب مناسب می تواند با گزینه های انعطاف پذیر و یکپارچه در بخش های انبارداری وظایف را به انجام برساند. در اینجا 3 ویژگی اصلی نرم افزار انبارداری وجود دارد:

1. سادگی نرم افزار انبار
رابط کاربری ساده در نرم افزار انبار به افزایش بازدهی فرآیندهای انبارگردانی کمک می کند تا سازماندهی تمام بازده های مصرف کننده را برای فروش مجدد با سهولت به ارمغان بیاورد.

2. سرعت نرم افزار مدیریت سیستم انبار
فرآیند ورود و خروج کالا در نرم افزار بصورت دقیق و با سرعت تمام کالاها را منتقل می کند.

3. همکاری در نرم افزار انبار
در نرم افزار انبارداری اپراتورهای چندگانه همگی در یک زمان می توانند یک کالا را تحویل ، دریافت و ارزیابی کنند.

معرفی یک نرم افزار مدیریت انبار هوشمند همگام با تکنولوژی روز

آیا شما به بروزرسانی و یا انتخاب نرم افزار انبار جدید برای حفظ عملیات کسب و کار خود نیاز دارید؟ اگر چنین است انتخاب نرم افزار انبارداری آرین سیستم برای حفظ دقت و کارایی در تنظیم انبار خود بسیار مهم است.

سیستم های کاغذی قدیمی مدت هاست که از سیستم انبارداری خارج شده و حتی انواع نرم افزار انبار قدیمی به سادگی داده، سرعت و دقت را که بسیاری از انبارها در حال حاضر نیاز دارند ارائه نمی دهند.

برای اتوماسیون سازی وظایف و فرآیندها در نرم افزار انبار، پیاده سازی نرم افزار انبارداری روی یک نرم افزار bpms قدرتمند به عنوان یک راه حل مدیریتی می تواند نتایج مثبتی در بهبود فرآیندهای نرم افزار مدیریت انبار به ثمر برساند.

نرم افزار انبار تحت وب آرین سیستم با بهره مندی از تکنولوژی های به روز همچون RFID یک بخش قابل قبول و سودآور از روند زنجیره تامین شما فراهم می کند.

نیازها و اهداف ساختار لجستیک خود را تعیین کنید، نرم افزار حسابداری انبار را با توجه به نیازهای شما سفارشی کرده و نرم افزار انبارداری تحت وب مناسب کسب و کار خود را دریافت کنید.

جهت آموزش انبارداری نوین، مشاوره پیاده سازی سیستم انبار داری و همچنین خرید نرم افزار مدیریت انبار تحت وب میتوانید با کلیک روی تصویر زیر به وبسایت آرین سیستم مراجعه نمایید و یا اینکه مستقیما با تلفن 02143027 با مشاوران ما در تماس باشید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها