jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۰۰۴۹ ۰۶ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وقتی سوت پایان بازی به صدا درآمد، تیم شایسته ایران از جام جهانی 2018 روسیه حذف شده بود. با 4 امتیاز، 2 گل زده و تنها دو گل خورده. بعد از قرعه‌کشی جام جهانی و حتی تا زمان آغاز بازی‌ها، 3 بازی ایران برای اهالی فوتبال یک کابوس بزرگ بود.

همه فکر میکردند تیم ملی کیسه گل این گروه میشود چون با قهرمان آفریقا، قهرمان اروپا و قهرمان جهان بازی میکرد. بازی دلاورانه تیم ملی در این بازیها همه را شوکه کرد حتی هواداران فوتبال در ایران را. تیم ملی با شایستگی بازی کرد و دلاورانه مبارزه کرد. در این تردیدی نداریم؛ اما نمی‌شد ترکیب این بازی و همین طور بازیکنان این بازی آخر را طوری تعیین کرد که جانی تازه به روح تیم دمیده شود؟ به نظر می‌رسید طارمی، آزمون و یکی دو بازیکن دیگر خسته هستند. نمی‌شد از بازیکنانی مانند اشکان دژاگه، مهدی ترابی، رضا قوچان‌نژاد و حتی مسعود شجاعی استفاده کرد؟ اگر آنها می‌توانستند به تیم کمک کنند چرا به زمین نیامدند و اگر نمی‌توانستند کمک کنند چرا انتخاب شدند و بازیکنی چون کاوه رضایی خط خورد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر