jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۴۹۹۹۹   ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۱۵:۲۷

با هدف تقویت برق کلانشهر اهواز انجام شد

اتصال مجدد واحد 4 گازی نیروگاه زرگان به همت بنیاد مستضعفان

واحد 4 گازی نیروگاه زرگان اهواز که به دلیل مسایل فنی از خط خارج شده بود به همت متخصصان گروه برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان تعمیر و دوباره به شبکه سراسری متصل شد.

اتصال مجدد واحد 4 گازی نیروگاه زرگان به همت بنیاد مستضعفان

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، واحد 4 گازی نیروگاه زرگان اهواز که در سال 95 به علت کیفیت ضعیف و آلودگی سوخت ورودی به نیروگاه دچار شکست و از کار افتادگی شده بود به همت شرکت تولید نیروی جنوب غرب صبا، شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا و تلاش پرسنل نیروگاه و پس از 4500 نفر ساعت تلاش بازسازی و در تاریخ 18 خرداد ماه با موفقیت به شبکه سراسری متصل شد.

براساس این گزارش ، با توجه به بروز خشکسالی وسیع در استان خوزستان و در نتیجه عدم امکان بهره برداری از واحدهای برقابی، تولید نیروگاه زرگان تأثیر عمده ای در پایدارسازی و تأمین برق کلانشهر اهواز دارد ضمن اینکه این اقدام علاوه براحیا وافزایش تولید، حدود 140 میلیارد ریال صرفه‌جویی را به دنبال داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر