jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۹۵۱۵   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۹:۳۶

آرژانتین روزهای بسیار تلخی را پشت سر می گذارد، ابتدا تساوی ناامید کننده مقابل ایسلند و سپس شکست تحقیرآمیز مقابل کرواسی هواداران فوتبال این کشور را از مسی و یارانش ناامید کرده است.

شورش در تیم ملی فوتبال آرژانتین به سرکردگی لئو مسی!

به گزارش جام جم آنلاین ، در حالی که دیگر کمتر امیدی برای صعود تیم ملی آرژانتین به مرحله بعدی جام جهانی باقی مانده است. پس از دو نتیجه ضعیف آرژانتین در جام جهانی حالا فشارها بر روی اعضای این تیم به خصوص لیونل مسی به اوج رسیده است.

این تیم کم تحت فشار قرار ندارد حالا با یک حاشیه بسیار بزرگ هم روبرو شده است، شورش بازیکنان علیه سامپائولی سرمربی تیم.

هیچ یک از بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین از سامپائولی حرف شنوی ندارند و در آستانه دیدار مهم با نیجریه همه چیز طبق میل خود بازیکنان به خصوص مسی پیش می رود.

بر اساس آخرین گزارش ها سامپائولی کوچک ترین کنترلی بر روی بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین ندارد. حتی خبر می رسد مسی و ماسکرانو هستند که قرار است ترکیب تیم برای دیدار با نیجریه را انتخاب کنند.

نیجریه آخرین شانس آرژانتین برای رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر