jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۹۳۰۵   ۰۲ تير ۱۳۹۷  |  ۱۲:۰۳

از دو بازیکن تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از پیروزی مقابل ایران تقدیر شد.

تقدیر از ایسکو و پیکه بعد از بازی برابر ایران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، تیم ملی فوتبال اسپانیا چهارشنبه شب در دومین دیدار خود در گروه B مسابقات جام جهانی 2018 در حالی موفق شد به لطف گل دقیقه 54 دیه‌گو کاستا با نتیجه یک بر صفر بر ایران غلبه کند که در حدود 80 درصد از مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت. در جریان این بازی ایسکو و جرارد پیکه یک پرنده کوچک را که روی چمن بود و نمی‌توانست پرواز کند، گرفتند و به بیرون از زمین انتقال دادند.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس، پس از این بازی انجمن حمایت از حیوانات در آمریکا به نام «PETA» دو گواهینامه «قهرمان حیوانات» را برای دو بازیکن نامدار تیم ملی فوتبال اسپانیا صادر و به کمپ تمرینی ماتادورها در روسیه ارسال کرد تا این حرکت آنها را در بازی با ایران به رسمیت شناخته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر