jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۴۸۲۱۹   ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۶:۲۱

نرم افزار bpms یا نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار سازنده فرآیندهای پیچیده هر کسب و کار است و سیستم bpms در واقع یک ضرورت برای سازمانهای با مسئولیت های گسترده می باشد.در ادامه ضمن توضیح اینکه bpms چیست، خواهیم گفت که چگونه یک نرم افزار bpms ایرانی با مزایا و کاربردهای خود می تواند نقش ارزنده در ارتقاء ارزش یک برند داشته باشد.

نرم افزار bpms چیست و نقش آن در ارتقاء ارزش برند

بهترین نرم افزار bpms با طراحی سفارشی برنامه، موجب ردیابی جریان محصولات و خدمات برای تحقق و پیگیری دقیق بازخورد مشتری شده و به افراد در فرآیند اجرای نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار اجازه می دهد بلافاصله از هر گونه مشکلی یا فرصت غیر منتظره ای آگاه باشند.

هدف نرم افزار bpms افزایش کارایی، عملکرد و چابکی در عملیات روزمره یک کسب و کار است. امروزه سیستم bpms به طور گسترده برای هر شرکتی که می خواهد در بازار رقابت کند و سطح ارزش برند خود را در کنار رضایت مشتری افزایش دهد ضروری است.

به عنوان مثال، شرکت های هواپیمایی پیشرو و صاحب نام در جهان از نرم افزار bpms برای مدیریت برنامه های پرواز و عملیات ترمینال استفاده می کنند.

Bpms چیست؟
bpms مخفف «نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار» است. نرم افزار bpms یک ابزار است که برای بهبود فرآیندهای کسب و کار سازمان از طریق تعریف، اتوماسیون و تجزیه و تحلیل فرآیندهای کسب و کار استفاده می شود.

سیستم BPMS به سیستم اداری و مالی شرکت در خودکارسازی و فرآیندسازی نرم افزارهای تخصصی همچون نرم افزار اتوماسیون اداری کمک کرده و اساسا آنها را از تلاش های دستی و کاغذی باز می دارد.

سیستم bpms نحوه استفاده از اطلاعات کسب و کار را ردیابی می کند و سپس فرآیند کسب و کار مربوطه را نمایش می دهد.

همچنین تضمین می کند که معاملات و فرآیند نرم افزارها بر اساس سیستم bpms به درستی انجام می شود.

نرم افزار bpms به طور موثر نشان دهنده جایی است که داده ها و تنگناهای پردازشی رخ می دهد و کمبودهای مختلف را در فرایندهای کسب و کار، از جمله مناطقی که منابع خراب هستند نشان می دهد و به مدیران اجازه می دهد که این پروسه ها را ساده سازی و بهینه سازی کنند.

کاربردها و مزایای نرم افزار bpms
نرم افزار bpms می تواند به متخصصان فرآیند کسب و کار، تحلیلگران کسب و کار و توسعه دهندگان کمک کند تا به طور موثر برای کسب و کار خود با ارائه ابزار تشخیص فرآیند و ابزار مدل سازی، موتورهای قوانین کسب و کار، موتورهای کاری، ابزارهای شبیه سازی و آزمایش شاهد بهبود مستمر عملکرد سیستم اداری خود باشند.

یکی از ویژگی های کلیدی سیستم bpms این است که طراحی فرآیندها را انعطاف پذیر و تسهیل می کند.

در نهایت با نرم افزار bpms شما می توانید برنامه و فرآیندسازی انعطاف پذیری را با امکان ایجاد تغییرات لازم و با حداقل هزینه داشته باشید.

هدف مدیریت فرآیندهای کسب و کار بهبود فرآیندهای کسب و کار یک سازمان برای عملکرد بهتر است.

در اینجا به هفت مزیت اصلی نرم افزار bpms اشاره شده است:
• هزینه ها را کاهش می دهد
• پاسخگویی را بهبود می بخشد
• ناکارآمدی را به حداقل می رساند
• باعث تعامل با مشتریان می شود
• تضمین فرآیند کسب و کار را به عهده دارد
• مزایای رقابتی را ارائه می دهد
• باعث افزایش چابکی کسب و کار می شود

فرآیند سازی با نرم افزار bpms
نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار روشی برای مدیریت پروسه ها و جریان های کاری در یک سازمان است.

حالا اینکه فرآیند چیست و چرا فرآیندسازی میکنیم و نرم افزار bpms چه نقشی می تواند در این موضوع داشته باشد بحثی است که قبل از هر چیزی باید درباره آن اطلاعاتی داشته باشید.از آنجایی که نرم افزار bpms می تواند به عنوان موتور نرم افزاری مسئول اجرای فرآیند مدیریت سازمان باشد، می تواند کمک کند تا از انجام هر فعالیت با استفاده از برنامه مناسب طراحی شده با نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار اطمینان حاصل شود.

سیستم bpms برای توسعه مستمر، فرآیند بازخورد را تجزیه و تحلیل و موتور قوانین جریان اطلاعات را کنترل می کند.

نرم افزار bpms در جهت تقویت فرآیندسازی کسب و کار پیچیده با هدف برندسازی، فاکتورهای زیر را دنبال می کند:
• نظارت و نگهداری فرآیندهای اطمینان از کارایی مطلوب
• تغییر فرآیندهای موجود برای فعال کردن تغییرات در روند رشد سازمان

یک نرم افزار bpms حرفه ای چه قابلیت ها و امکاناتی باید داشته باشد؟
نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار به شما کمک می کند تا فرآیندهایی را که برای کمک به بهینه سازی کسب و کار برای رسیدن به اهداف شرکت در نرم افزار bpms طراحی شده اند تعریف، خودکار سازی و گزارش دهید.

سیستم BPMS برای مشخص کردن فرآیندهای به کار رفته در عملیات کامل شرکت استفاده می شود و پس از آن نرم افزار bpms آنها را کنترل می کند.

نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار می تواند برای کمک به فرآیندهای خودکار و یا در برخی موارد برای ایجاد مراحل مختلف در فرآیند نرم افزار erp برنامه های کاربردی و دیجیتالی را ایجاد کند.

برای اینکه نرم افزار bpms بتواند نقشی در رضایت مشتری و افزایش ارزش برندسازی سازمان داشته باشد بهتر است دارای قابلیت هایی همچون موارد زیر باشد:
• ضبط فرایندهای کسب و کار
• اجازه ایجاد فرآیند منطق با قوانین کسب و کار
• توانایی ایجاد فرم ها و سایر رابط های پایه در یک فرمت دیجیتالی
• امکان ادغام با ابزارهای دیگر برای یکپارچگی داده ها


نقش bpms در تقویت برند شرکت ها و کسب و کارها
شرکت ها می توانند با استفاده از نرم افزار bpms به عنوان یکی از برجسته ترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار به طور موثر با جمع آوری، سازمان دهی و تجزیه و تحلیل داده ها و خودکار سازی عملیات تجاری موجب صرفه جویی در وقت و بهبود بهره وری سازمان و در نهایت رضایت مشتریان از عملکرد فرآیندسازی و مدیریت شده سازمان شوند.

مدیران سازمانی باید بدانند بهترین نرم افزار bpms ، موجب تقویت همکاری بین تیم های فناوری اطلاعات و کاربران تجاری می شود و می توانند با توجه به افزایش دقت در کارها، افزایش سرعت انجام امور و کاهش هزینه ها در جهت ارتقاء برندسازی سازمان خود تصمیمات یکپارچه اتخاذ کنند.

در میان چالشی که شرکت ها برای حفظ رقابت از طریق ارائه خدمات بهتر و دستیابی به افزایش بهره وری دارند، به دنبال بهره مندی از مزایایی همچون موارد زیر در نرم افزار bpms برای کاهش هزینه ها و پیشرفت فرآیندهای کسب و کار برای رسیدن به بالاترین سطح برندسازی و محبوبیت بین مشتریان هستند.
• بهبود سرعت کسب و کار
• کاهش هزینه ها و درآمد بیشتر
• بهره وری بالاتر
• دید بهتر نسبت به کسب و کار
• انطباق، ایمنی و امنیت اطلاعات یکپارچه

طراحی فرآیندهای سازمان با نرم افزار bpms آرین سیستم
در بهبود کار تیمی و همکاری قوی این که شما به منظور بهره وری کامل از تیم خود تا چه میزان از نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار یکپارچه همچون نرم افزار bpms آرین سیستم استفاده می کنید نقش به سزایی در بهینه شدن فرآیندهای سازمانی شما با امکان مدیریت در هر زمان و هر کجا دارد.

نرم افزار bpms آرین سیستم سازمان شما را قادر می سازد تا به عنوان یک مدل مدیریت فرآیند مشارکتی به سرعت و به آسانی توسعه اتوماسیون اداری و عملکرد کارکنان را سازماندهی کنید.

نرم افزار bpms ما با قابلیت تنظیم و با اجرای ساده یک پایگاه داده آنلاین مرکزی به مدیران امکان استفاده از گزارشات ارزشمند برای بهبود فرآیندهای درازمدت را داده و به شما این اطمینان را می دهد که با اجرای ایده های نرم افزار bpms به طور موثر شروع به تغییر کل کسب و کار خود کرده و شاهد نتایج آن در آینده ای نزدیک باشید.

اگر شما نیز به دنبال مدیریت کسب و کار خود در جهت افزایش عملکرد مثبت و برندسازی هستید، کافیست با کلیک بر روی بنر زیر یا تماس با شماره 43027-021 با کارشناسان متخصص آرین سیستم در ارتباط باشید. مطمئناً مشاوران ما اطلاعات و پیشنهادات جالبی برای شما دارند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: