jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۷۷۵۰   ۲۴ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از آن جشنواره‌ها که برای شرکت درآن نیاز نیست هنرمند حرفه‌ای باشید؛ لازم است در همین عید فطر که می‌آید، شمه‌ای از نگاه هنری پشت لنزتان نشانده باشید تا بتوانید در جشنواره عکس «عید نیایش» شرکت کنید. ما که همیشه گوشی به دست هستیم و از هر واقعه کوچک و بزرگی خاطره ای تصویری ثبت می کنیم، می‌توانیم با کمی دقت و ملاحظه هنری در عکس هایی که می گیریم ، شرکت کننده این جشنواره باشیم.

کجا و چطور؟ آنطور که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داده، فراخوان دومین جشنواره عکس «عید نیایش» با موضوع عید سعید فطر و ثبت لحظات باشکوه و ناب آیین مذهبی نماز عید فطر منتشر شده است. در این فراخوان، از عکاسان حرفهای، هنرمندان و علاقهمندان به هنر عکاسی سراسر کشور دعوت شده چه با دوربین حرفهای و چه موبایل آثار خود را براساس شرایط مندرج در فراخوان ارسال کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر