jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۴۶۶   ۳۱ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۱

بولنت اجویت نخست وزیر ترکیه اعلام کرد با برگزاری انتخابات زودرس که از سوی دولت ائتلافی تعیین شده است مخالف است به گزارش خبرگزاری رویتر اجویت در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی تی آر تی هشدار داد حزب عدالت و توسعه

که در پی ممنوع شدن حزب اسلامی فضیلت در سال گذشته تاسیس شده است ، امکان دارد در این انتخابات به آراچشمگیری دست یابد و حزب دمکراتیک خلق که طرفدار کردهاست ،10 درصد آراء را به خود اختصاص دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر