jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۶۵۰۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

محسن کوهکن، عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی هم در واکنش به تحریم رئیس رسانه ملی از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا گفت: آمریکایی‌ها از گذشته تاکنون در سطح بین‌المللی، اهداف نامشروعی را برای خود تعریف کرده‌اند و در دوره ریاست جمهوری ترامپ نیز بصراحت این اهداف را دنبال می‌کنند و تحریم رئیس رسانه ملی نیز یکی از برنامه‌های ایالات متحده برای مقابله با جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی و اثرگذاری آن در سطح منطقه و جهان محسوب می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه باید موضع رسمی رسانه ملی در برابر تحریم اخیر رئیس سازمان صداوسیما، ایستادگی و پاسخ درخور به اینگونه رفتارهای دولت آمریکا باشد تصریح کرد: باید با تقویت فعالیتهای معاونت برونمرزی و شبکههای «العالم»، «پرستیوی»، «الکوثر» و... در راستای روشنگری میان جوانان بویژه جوانان کشورهای عرب منطقه غرب آسیا و همچنین ترویج بیداری اسلامی در میان جوانان سایر کشورهای دنیا، گامهای اساسی و محکم برداشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر