jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۴۵۸۳۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۲:۰۲

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با جام جم آنلاین

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس "نکبت در نکبت" بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس روز نکبت را "نکبت در نکبت" کرد.

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس "نکبت در نکبت" بود

محمد جواد جمالی نماینده فسا در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به اینکه در قضیه انتقال سفارت آمریکا، کشورهای اسلامی آنچنان که شاید و باید از خود تحرکی نشان ندادند افزود:ازهمه مهمتر اینکه سازمان کنفرانس اسلامی که درجده عربستان مستقر است هیچ واکنشی نسبت به این امر نشان نداد و حتی محمد بن سلمان ولیعهد این کشور از حاکمیت رژیم صهیونیستی بر خاک فلسطینیان دفاع می کند.

وی با تاکید برحمایت همیشگی ملت ایران از مظلومیت مردم فلسطین گفت: به نظر میرسد مردم ایران باید در روز قدس قویتر به میدان بیایند و اعلام کنند که علی رغم همه مشکلاتی که در منطقه خاور میانه برای تجزیه کشورهایی مثل سوریه ویا عراق ایجاد شده ، همچنان مساله اصلی مسلمان بازگشت کشور فلسطین به صاحبان اصلی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حمایت امریکا و اسرائیل از تروریست های منطقه ای افزود: این حمایت ها باعث شده که منطقه دچار التهاباتی شود که از سوی کشورهای فرا منطقه ای برای رسیدن به اهداف شوم آنان طراحی شده است لذا باید در روز قدس امسال هر چه با شکوهتر به میدان بیایم تا ماهیت این رژیم ها را مشخص کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر