jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۴۶۶۰   ۰۷ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بهانه‌های جدید مامه تیام برای جدایی از استقلال

خانواده‌ام راضی نیستند به ایران برگردم!

مامه تیام برای جدایی از استقلال بهانه‌های جدیدی آورده و گفته از کشورهای عربی و ترکیه‌ای پیشنهاد دارد و می‌خواهد در لیگی بازی کند که بیشتر دیده شود و به تیم ملی سنگال دعوت شود. او همچنین گفته بحثش با استقلال سر پول نیست و خانواده‌اش راضی نمی‌شود او به ایران برگردد!

پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال که با رادیو ایران صحبت میکرد، درباره آخرین وضعیت این مهاجم سنگالی گفت: تیام پس از پایان فصل به ما گفت میخواهد به کویت برود تا برای خانوادهاش ویزای مکه بگیرد. سپس پیشنهاد الکویت پیش آمد. برای اینکه موضوع را جمع کنیم، برای تیام و مدیر برنامه‌هایش بلیت پرواز و هتل در استانبول گرفتیم.با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه راهی استانبول شدیم و ساعت 6 به این شهر رسیدیم. وقتی ساعت 7 به هتل رسیدیم، مدیر برنامه‌های تیام گفت او نیامده و بهانه گیر کردن پاسپورتش را برای سفر به مکه مطرح کرد. به‌صورت تصویری تیام را گرفتیم و او هم بهانه پاسپورت برای سفر به مکه را آورد. تیام گفت با مدیر برنامه‌هایش توافق کنیم و او نتیجه را به من اطلاع می‌دهد.

توفیقی با اشاره به روند مذاکرات افزود: ما آن چیزی که فراتر از فوتبال ایران بود، برای حفظ تیام پیشنهاد دادیم. حامیان مالی پای کار آمده بودند و قرار شد تیام 24ساعته پاسخ دهد. روز گذشته یک ساعت تلفنی با تیام صحبت کردم و گفت «مشکل من، پول نیست». تیام بهانه جدید آورد و گرفتاری‌هایی دیگر مثل مشکل خانواده و دعوت به تیم ملی سنگال را مطرح کرد. به تیام گفتم «اگر قرار رفتن به تیم ملی باشد، از استقلال است که می‌توانی به تیم ملی بروی. سرمربی سنگال در استقلال می‌تواند تو را ببیند»، اما تیام گفت پیشنهاداتی از تیم‌های عربی و ترکیه‌ای دارد و خانواده‌اش راضی نیست به ایران برگردد. با همه این شرایط، باز هم پیگیر هستیم و منتظر پاسخ تیام.

توفیقی در واکنش به انتقادهایی که درباره نحوه قرارداد تیام با استقلال مطرح می‌شود نیز گفت: تیام ابتدا می‌خواست یک نیم فصل با استقلال قرارداد ببندد ولی ما به او گفتیم به‌جای نیم‌فصل، سه نیم فصل قرارداد ببند تا اگر خواست از استقلال جدا شود، مبلغی به باشگاه بدهد. به همین دلیل، 200هزار دلار برای فسخ قرارداد او در قراردادش گذاشتیم. کسانی که کار قراردادها را انجام داده‌اند، می‌دانند بازیکنی مثل تیام نمی‌آید 600 هزار دلار قرارداد ببندد و 200 هزار دلار برای فسخ در قراردادش بگذارد. البته 200 هزار دلار برای فسخ قرارداد، تقریباً کار خوبی است، اما عده‌ای دوست دارند دائم در رسانه‌ها حاشیه‌سازی کنند و باشگاه استقلال را در این ماجرا مقصر جلوه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر