jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۸۵۸۲   ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۸:۲۷

نمایش بچه عقاب در لیگ پرتغال با یک اخراج تقریبا زودهنگام نیمه کاره ماند آن هم در حالی که برای نخستین بار بازی تیم او از تلویزیون ایران پخش می شد.

اخراج عابدزاده مقابل چشمان اسطوره رئال !

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ماریتیمو در پیکارهای لیگ پرتغال به مصاف پورتو و یاران ایکر کاسیاس رفت و در شرایطی که این بازی تا دقیقه 40 با تساوی بدون گل همراه بود، امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو روی یک بی احتیاطی در برخورد با مهاجم پورتو، او را بیرون از محوطه جریمه سرنگون کرد تا با کارت قرمز داور مواجه شود.

داور بازی با کمک گرفتن از کمک داور خود به دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو کارت قرمز نشان داد. این در حالی است که امیر درون دروازه تیمش نمایش خوبی تا پیش از اخراج داشت و سه بار نیز دفع موقعیت کرد.

عابدزاده با کارت قرمز در بازی دیشب برابر پورتو، دیدار هفته آینده ماریتیمو مقابل چاوس را از دست داد.

عابدزاده در شرایطی مقابل پورتو اخراج شد که چند روز قبل یک روزنامه ایتالیایی گزارشی چاپ کرد و مدعی شد این دروازه بان ایرانی از تیم پورتو 200 هزار یورو پول گرفته تا به عمد مقابل این تیم بد بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها