jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۸۳۴۴   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۱۱:۱۹

لیگ برتر با قصه های جذاب و عجیب خود به ایستگاه پایانی رسید.

10 داستان باورنکردنی از لیگ هفدهم ؛ از چاقو کشی تا طلسم و جادو

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه ، لیگ هفدهم مانند دیگر ادوار لیگ برتر با حاشیه های همیشگی و پر فراز و نشیب به پایان رسید. در این دور از مسابقات نیز شاهد داستان های عجیب از جنس های مختلف در لیگ برتر بودیم؛ از ماجرهای ماوراالطبیعه جادوگری تا داستان های قضایی و البته برخی اتفاقات عاشقانه در لیگ برتر که باعث شد تا این مسابقات همچنان جذابیت خود را در کنار حواشی حفظ کند. با بررسی 10 داستان حاشیه دار و عجیب لیگ با ورزش سه همراه باشید:

1-پای جادوگر به لیگ برتر باز شد

اختصاص یکی از برنامه های 90 به موضوع جادوگری داستان های عجیبی را خلق کرد. کدهایی که در این برنامه مطرح شد باعث شد تا بسیاری مجید جلالی و تیم پیکان را به استفاده از جادوگر در لیگ برتر متهم کنند؛ اتفاقی که درست در روزهای اوج پیکان رخ داد و باعث شد تا تیم جلالی بعد از 7 برد، به روزهای سخت و باونکردنی در لیگ برتر برسند.

بعد از واکنش های فراوان به این موضوع و موضع گیری برخی از بازیکنان پاس تهران و مجید جلالی، این موضوع رفته رفته به فراموشی سپرده شد اما این موضوع عجیب و غیر طبیعی تا هفته ها حاشیه اصلی لیگ برتر بود.

اتفاقات دیدار گل گهر سیرجان باعث شد تا این موضوع به شکل جدی در لیگ یک نیز مطرح شود تا جادوگری حاشیه ماوراالطبیعه لیگ برتر باشد.

2-دست ندادن ها روی دیگر سکه خرافات

خرافات همیشه در زندگی ما جریان دارد و اعتقاد به جادوگری و خرافات باز هم در لیگ برتر اتفاقات جالبی را خلق کرد. دست ندادن مهدی تارتار در شهر اهواز با عبدالله ویسی و سیروس پورموسوی باعث شد تا پای طرفین به کمیته اخلاق نیز باعث شود.

وجود یک علامت روی دستان سرمربی پارس جنوبی نیز این حاشیه ها را به اوج رساند اما در نهایت همه چیز ختم به خیر شد و مشخص شد این علامت، یک یادگاری از حادثه ای است که باعث جراحت برای تارتار شده است.

در این ماجرا نیز سر نخ هایی از اعتقاد به جادوگری و طلسم دیده می شد اما حضور در کمیته اخلاق و البته گذشت زمان باعث شد تا این موضوع نیز به فراموشی سپرده شود و سر انجامی نداشته باشد.

3-دخترانی با گریم پسرانه در سراسر ایران

پدیده ای که برای اولین مرتبه در ورزشگاه آزادی مشاهده شد و خیلی زود در سراسر فراگیر شد؛ حضور دختران عاشق فوتبال با گریم مردانه.

دخترانی که علاقه زیادی به فوتبال داشتند، با پشت سر گذاشتن گیت های ورزشگاه ها خود را به آزادی رساندند تا تیم محبوب خود را از نزدیک ببینند. عدم حضور زنان در ورزشگاه ها و تبدیل شدن این موضوع به یک مطالبه برای آنها باعث شده تا این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار شود. حضور بیش از 5 تماشاگر دختر در ورزشگاه آزادی برای جشن قهرمانی پرسپولیس اختتامیه ای درخور توجه برای یکی از عجیب ترین اتفاقات فوتبال ایران بود.

4-تمرین سپاهان نه، رینگ بوکس!

سپاهان قهرمان لیگ چهاردهم شاید خوش شانس بود که نفت تهران خیلی زود تسلیم شد و دو باخت این تیم در هفته های پایانی، حکم سقوط زرد پوشان را امضا نکرد.

با وجود شکست زردپوشان برابر استقلال خوزستان، این تیم یک هفته قبل از پایان مسابقات در لیگ برتر باقی ماند اما خشم هواداران، روز عجیبی را برای بازیکنان و کادرفنی رقم زد. هواداران خشمگین سپاهان با حضور در تمرینات این تیم، نسبت به نتایج زردپوشان معترض شدند؛ اعتراضی که البته به سخن و کلام ختم نشد و با درگیری فیزیکی بازیکنان با هواداران ادامه پیدا کرد تا یکی از روزهای عجیب لیگ در تمرین سپاهان و با درگیری فیزیکی رقم بخورد.

5-بازیکنی که از مجلس سفارش شد

امیدرضا روانخواه روزهای کمی در سپیدرود داشت اما در این روزها نیز حاشیه های زیادی را تحمل کرد. اوج حاشیه های این سرمربی جوان به صحبت های او در برنامه 90 باز می گردد؛ جایی که روانخواه از سفارش یک بازیکن با وساطت یک نماینده مجلس صحبت کرد.

روانخواه در این برنامه اعلام کرد یک بازیکن خود را برادرزاده یکی از نمایندگان مجلس معرفی کرده و باشگاه نیز با این بازیکن بعد از جدایی روانخواه قرار داد امضا کرده است. تن زاده مالک باشگاه البته این موضوع را تکذیب کرد و گفت که چنین بازیکنی به تیم آنها اضافه نشده است.

در ادامه این ماجرا محمدرضا رضایی، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی این اتفاق را تکذیب کرد و گفت که هیچ فردی در بستگان او اهل فوتبال نیست تا این پرونده نیز با ابهام به پایان برسد.

6-منصوریان – مهاجری؛ یک عاشقانه ساده

دقایق پایانی دیدار استقلال و پدیده یکی از تلخ ترین دقایق دوران حضور منصوریان در استقلال بود. هواداران بعد از تحمل سومین شکست فصل شروع به سر دادن شعارهایی علیه سرمربی آبی ها کردند و آنگونه که بعدا افشا شد منصوریان قصد داشت تا پایان مسابقه از سمت خود استعفا دهد و به همین دلیل سمت مهاجری رفت تا تصاویر جالبی رقم بخورد.

منصوریان و مهاجری دقایقی دست در دست کنار یکدیگر در کنار خط ایستادند و به گپ و گفت پیش از پایان مسابقه پرداختند تا صحنه های دراماتیکی در کنار خط رقم بخورد که تا مدت ها در تیتراژهای برنامه های تلویزیونی از آن استفاده شود. سرمربی استقلال بعد از این اتفاقات دقایقی بر روی زمین نشست تا رفتارهای عجیب او ادامه پیدا کند و البته در نهایت، از سمت خود استعفا نداد.

7-درگیری فیزیکی سطح بالای سرمربی و مدیرعامل

در این داستان عجیب لیگ هفدهم خبری از حاشیه های خارج از زمین مسابقه و حضور لیدر و تماشاگر نیست. درگیری مرزبان و عباسی در آپارتمان شخصی مرزبان یکی از عجیب ترین اتفاقات امسال لیگ برتر بود.

سرمربی سیاه جامگان مشکلات زیادی در مشهد داشت و چند مرحله با مدیران سیاه جامگان دچار درگیری لفظی شد اما درگیری فیزیکی در آپارتمان شخصی مرزبان اوج مشکلات این دو بود.

مرزبان و عباسی ابتدا در آپارتمان دچار درگیری لفظی و مشاجره شدند و سپس این درگیری به زد و خورد کشیده شد تا همسایه ها و حاضران در محوطه مجبور به دخالت شوند و در نهایت این درگیری که عنایتی نیز از حاضران آن بود، به پایان برسد.

8-چاقو کشی در رختکن

چاقوکشی در رختکن لیگ برتری تیتری است که شاید کسی آن را روز اول باور نمی کرد اما با احضار کیانی به کمیته انضباطی و محرومیت او، باور پذیر شد. شوخی مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی با عارف آغاسی باعث شد تا این بازیکن جوان دچار جراحت شود و با بانداژ دست وارد زمین مسابقه در دیدار با پارس جنوبی شد.

کیانی در رختکن یک چاقو از کیفش در می آورد و با عارف آغاسی شوخی می کند. در گیر و دار بحث های شوخی مانند، مدافع جوان سرخپوشان چاقو را دست می گیرد و کیانی آن را می کشد که باعث بریدگی عمیق دست آغاسی می شود.

این اتفاق واکنش عارف آغاسی جوان را در پی داشته و درگیری میان کیانی و این بازیکن سر می گیرد که در نهایت با دخالت بازیکنان دیگر و اعضای کادرفنی موضوع خاتمه پیدا می کند.

در نهایت مهدی کیانی از سوی کمیته انضباطی محروم شد تا چاقوکشی در رختکن تراکتورسازی، سر انجام تلخی برای این تیم با از دست دادن یکی از مهره های کلیدی داشته باشد.

9-جنجال های آقا فیروز؛ این قسمت دوربین

کریمی در آرام ترین و کم حاشیه ترین فصل خود نیز جنجال ایجاد می کند. سرمربی گسترش فولاد بعد از دیدار با پرسپولیس و از دست دادن پیروزی در ثانیه آخر خشم و عصبانیت خود را روی دوربین فیلمبرداری خالی کرد.

سرمربی گسترش فولاد لحظه ای کنترل خود را از دست داد تا خشم او بعد از پایان مسابقه دامنگیر فیلمبرداری شود که در حال تعقیب یکی از جنجالی ترین سرمربیان لیگ برتری بود.

کریمی البته در این فصل حاشیه های زیادی با فلاحت زاده دستیار خود داشت و در یکی از دیدارها به شکل عجیبی او را از روی نیمکت اخراج کرد تا دستیار قدیمی آقا فیروز راهی رختکن شود.

10-جنجال ستاره پرحاشیه و مترجم وسط جشن

برانکو حق دارد روی حضور بازیکنان در شبکه های مجازی حساسیت زیادی داشته باشد. صحبت های محسن مسلمان و نیک سیرت در لایو اینستاگرام محسن مسلمان باعث شد تا حاشیه های زیادی برای این تیم درست وسط جشن قهرمانی ایجاد شود تا قرمزها دقایقی بعد از جشن قهرمانی، عجیب ترین حاشیه خود را تجربه کنند.

جمله عجیب نیک سیرت در واکنش به پاس گل محسن مسلمان با واکنش هواداران و پرسپولیسی ها همراه شد تا یک حاشیه باور نکردنی برای قرمزها ایجاد شود. هر چند نیک سیرت در گفت و گو با ورزش سه اعلام کرد که مخاطب او برانکو نبوده اما شنیده ها از این اتفاق حاکی از این است که برانکو و باشگاه پرسپولیس به دنبال برخورد با مترجم برانکو هستند و حتی شنیده ها از ورود کمیته اخلاق به این موضوع حکایت دارد.

این داستان، تنها داستان بی سر انجام لیگ برتر است که سرنوشت آن در هفته های آینده مشخص می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر