jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۳۸۰۲۸   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۶

گزارش روز گذشته روزنامه جنجالی گازتا دلواسپورت ایتالیا شوک بزرگی بود. این روزنامه پرتیراژ و مشهور ایتالیایی اتهام بسیار بزرگی را متوحه دروازه بان ذخیره نشین تیم ملی فوتبال ایران کرده است.

ماجرای «شایعه کثیف» درباره دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران!

به گزارش جام جم آنلاین ، این روزنامه گزارش داده است که امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیموی پرتغال از تیم پورتو رشوه گرفته است. بر اساس این گزارش عجیب و غریب ،امیر عابدزاده از تیم پورتو 200 هزار یورو رشوه گرفته تا عمدا عملکردی ضعیف در دیدار تیمش ماریتیمو مقابل پورتو داشته باشد و حتی گل بخورد.

در رسانه ها و مطبوعات پرتغالی از این گزارش روزنامه ایتالیایی به عنوان «شایعه کثیف» نام می برند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها