jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۶۸۱۸ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سازمان هواپیمایی غیرنظامی امارات دیروز از مزاحمت جنگنده‌های قطری برای یک فروند هواپیمای غیرنظامی امارات در حین عبور از حریم هوایی بحرین خبر داد. به گفته سازمان هواپیمایی غیرنظامی امارات یک هواپیمای جنگی قطر به طرز خطرناکی به یک فروند هواپیمای مسافربری حامل 86 مسافر نزدیک شد. هواپیمای مسافربری امارات در حال عبور از حریم هوایی بحرین بود که هواپیماهای جنگی قطر در اقدامی که تهدیدی برای سلامت پروازهای غیرنظامی و نقض قوانین و کنوانسیون‌های بین‌‌المللی است برای این هواپیما مزاحمت ایجاد کردند. یکی از هواپیماهای جنگی قطر به تعقیب هواپیمای اماراتی پرداخته و به حدی به آن نزدیک شد که چیزی به برخورد با هواپیما نمانده بود. سازمان هواپیمایی غیرنظامی امارات شکوائیه‌ای را به سازمان هوانوردی بین‌المللی ارائه می کند . / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر