jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۳۵۹۳۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۸:۳۷

دیشب علیرضا جهانبخش کاری کرد کارستان و با زدن سه گل به نفر اول گلزنان لاله های نارنجی تبدیل شد. اگر جهانبخش آقای گل هلند شود برای نخستین بار در تاریخ فوتبال اروپا یک آسیایی عنوان برترین گلزن یک لیگ معتبر اروپایی را به دست می آورد.

توفان علیرضا جهانبخش با هت تریک / مهاجم تیم ملی آقای گل هلند می شود؟

به گزارش جام جم آنلاین ، در هفته سی‌ودوم اردیویسه هلند تیم آلکمار در ورزشگاه خانگی آفاس با نتیجه پرگل 4 بر 3 تیم ویتسه را مغلوب کرد. وخورست در دقیقه 7 روی پاس علیرضا جهانبخش زننده گل اول آلکمار بود. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی در ادامه 3 گل این تیم را در دقایق 12، 45 و 53 وارد دروازه ویتسه کرد. تیم میهمان نیز در دقایق 22، 40 و 66 به گل رسید.

علیرضا جهانبخش در دقیقه 63 این بازی جای خود را به اوورم داد. این ملی‌پوش ایرانی در زمان تعویض با تشویق گسترده هواداران آلکمار مواجه شد.

تیم آلکمار با این پیروزی خانگی 68 امتیازی شد و همچنان در رده سوم جدول اردویژه هلند باقی‌ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر