jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۳۵۴۲۲ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۱۱:۱۷

علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی و نظامی علاوه بر افتخارات در دوران دفاع مقدس ،هم اکنون نقش تاثیر گذاری در معادلات نظامی منطقه ای دارد.

سپاه نقش تاثیر گذاری در معادلات نظامی منطقه ای دارد

به گزارش جام جم آنلاین نماینده مردم تهران افزود:نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نظر معنوی، اعتقادی، روحیه ایثار، فداکاری و شهادت‌طلبی یکی از سرآمدترین نیروهای نظامی هستند و این ویژگی ،آنان را در منطقه و جهان متمایز کرده است.

وی با اشاره به نقش سازندگی سپاه در مناطق جنگ زده گفت: پس از پایان جنگ وقتی شهروندان مناطق جنگ زده به خانه‌های خود در مناطق غرب و جنوب غرب کشور بازگشتند با تلی از خاک مواجه ‌شدند که با ورود و ایفای نقش سپاه و بسیج مردمی، این ویرانی‌ها به سرعت آباد شد و سازندگی در کشور با همت سپاه شکل گرفت.

این آزاده دفاع مقدس تاکید کرد:قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با بهره‌گیری از دانش مهندسی، توان اجرایی و تجربیات خود هم اکنون در پروژه‌های مختلف، دانش مهندسی را بکار گرفته و خدمت رسانی به مردم و کمک به دولت ها را مد نظر دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر