jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۳۵۳۴۷ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۹

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه گفت:سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به عنوان نیروی مدافع انقلاب و کشور، اجازه تحرکات دشمن و عملیات خرابکارانه علیه نظام را نمی دهد.

سپاه اجازه عملیات خرابکارانه علیه نظام  را نمی دهد

به گزارش جام جم آنلاین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماموریت های سپاه افزود:طبق منشور سازمان ملل متحد،تاکید شده که کشورها برای حفظ حریم خود می توانند تا عمق 50 یا 60 کیلومتری هر کشوری وارد شوند و دشمنانی را که علیه امنیت ملی کشور فعالیت می کنند تعقیب و ضرباتی به آنها وارد کنند، لذا ما اجازه نمی دهیم که در خواب باشیم و در مناطق مرزی کشور، فعل و انفعالات دشمنی که قصد دارد علیه کشور اقدامات خرابکارانه انجام می دهد نادیده گرفته شود.

فرمانده سابق سپاه کرمانشاه با تاکید بر اینکه بهترین حالت دفاعی برای حفاظت از کشور آفند کردن است افزود: قطعا هر جا شواهد و قرائن نشان دهد که دشمن قصد انجام عملیات علیه کشور را دارد سپاه و نیروهای نظامی کشور وارد خواهند شد کما اینکه دیدیم بعد از فتح موصل توسط داعش در عراق ،این گروه تروریستی تلاش کرد وارد بغداد و پس از آن وارد ایران شود و اگر جلوی آنها توسط نهادهای نظامی کشور گرفته نمی شد باید امروز شاهد درگیری با تکفیری ها در کرمانشاه و همدان بودیم.

وی حضور نظامی ایران در کشورهای همسایه را متناقض با قواعد، ضوابط و قانون بین الملل ندانست وگفت: حضور نظامی ایران در عراق و سوریه به درخواست دولت های این کشورها و تنها حضوری مستشاری برای حمایت از حکومت های مردمی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر