jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۵۳۲۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۳

رئیس هیات فوتبال استان قم از یک خودرو شاسی‌بلند چینی که متعلق به هیات فوتبال است استفاده می‌کند.

ماجرای خودرو شاسی‌بلند چینی هیات فوتبال قم چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین ، عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته نود بخشی از مشکلات لیگ دسته اول فوتبال را بررسی کرد که مهم ترین مورد آن، مشکلات تیم صبای قم بود. در میان بررسی این موضوع، او بحث خودرو شاسی بلند چینی که رئیس هیات فوتبال قم سوار آن می‌شود را مطرح کرد که کریم بهرامی رئیس هیات فوتبال قم درباره این موضوع گفت: ما برای هر بازی از صبا پول می گرفتیم و بازی را برگزار می کردیم. در ازای مطالبات هیات فوتبال از این باشگاه، یک خودرو در اختیار هیات فوتبال قرار گرفت که هیات رئیسه تصمیم گرفت هیات فوتبال از این خودرو استفاده کند.
عادل به بهرامی گفت «این خودرو را می فروختید و پراید می خریدید، مابقی پول آن را هم خرج هیات فوتبال می‌کردید» اما بهرامی در پاسخ گفت: هیات رئیسه به من اجازه داده که خودرو را بفروشم یا نفروشم. مکلف نکرده من را. این‌ها بحثی نیست که شما درباره آن صحبت کنید. اگر هیات فوتبال بدهی دارد حرف شما درست است. این یک مسئله داخلی است. من اجازه داشتم خودرو را بفروشم اما مکلف نبودم.
بهرامی ادامه داد: من وظیفه ندارم با ماشین خودم بیایم کار هیات فوتبال را انجام بدهم. آقای فردوسی پور شما دنبال چی هستی؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر