jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۵۲۰۵   ۲۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

راننده تاکسی اینترنتی که مسافر زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

به گزارش جام‌جم، تحقیقات قضایی ـ پلیسی در این پرونده از 23 شهریور سال گذشته و پس از شکایت زنی جوان در پلیس آگاهی آغاز شد. شاکی در شکایت خود گفت: چندی قبل برای عمل جراحی به تهران آمدم و در این مدت در خانه یکی از بستگانم زندگی می‌کردم تا این‌که پس از بهبود حالم تصمیم گرفتم به شیراز بازگردم. ساعت 17، از اسنپ درخواست خودرو کردم و خودروی پراید سفید رنگی مقابل خانه آمد. پسر جوانی که راننده پراید بود ادعا کرد کمک فنر عقب خودرویش خراب است و از من خواست در صندلی جلو بنشینم. خودرو به سمت فرودگاه حرکت کرد که در مسیر به ترافیک برخوردیم. راننده با ادعای این‌که مسیری میانبر می‌شناسد تغییر مسیر داد و وارد جاده خاکی شد. او سپس مرا مورد آزار و اذیت قرار داد اما در یک لحظه توانستم از دستش فرار کنم.

به این ترتیب تیمی از ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این اقدام سیاه وارد عمل شده و خیلی زود پسر 25 ساله به نام محمد را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد اما در ادامه منکر آزار و اذیت زن جوان شد.

با توجه به تائید آزار و اذیت از سوی پزشکی قانونی، پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قرار است محمد به اتهام تجاوز به عنف، آدمربایی و تهدید با چاقو در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر