jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۴۵۵۱   ۲۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از تجربه‌های کاربران در حین اجرای عملی طرح رجیستری، موضوع سیمکارت‌های سوخته، مفقود و ترابرد شده است که برای تمامی آنها راهکارهایی دیده شده است.

به گزارش فارس، یکی از تجربههای کاربران در این طرح، موضوع سیمکارتهای سوخته و گمشده است که طرح رجیستری برای آن راهکاری در نظر گرفته است. برای مثال، برخی کاربران اعلام میکنند بعد از سه ماه که از سیمکارتشان استفاده نکردهاند، سیمکارت سوخته و اکنون نمیدانند برای ورود به سامانه رجیستری باید با چه ابزاری وارد شوند. این افراد دچار مشکلی نخواهند شد. زیرا ورود به سامانه تنها بار اول با شماره تلفن و پس از آن با کد ملی است، بنابراین با تغییرات سیمکارت مشکلی پیش نخواهد آمد و البته ظرف مدت 30 روز باید گوشی در کارتابل شخص تحویلگیرنده ثبت شود. اگر رمز عبور ورود به سامانه را نیز در اختیار ندارند، از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز پاسخگویی سامانه همتا) میتوانند آن را به دست آورند. همچنین درباره کاربرانی که به هر علت سیمکارت آنها سوخته است، یا اپراتور سیمکارت آنها را به دلیل عدم استفاده در مدت 90 روز پیاپی سوزانده و به فرد دیگری واگذار کرده، راهکاری برای تعیین تکلیف گوشیهای ثبتشده به نام سیمکارت آنها وجود دارد. آنها میتوانند با وارد شدن به سامانه همتا و وارد کردن رمز عبور، گوشی را به شماره جدید خود ثبت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر