jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۴۵۵۱   ۲۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از تجربه‌های کاربران در حین اجرای عملی طرح رجیستری، موضوع سیمکارت‌های سوخته، مفقود و ترابرد شده است که برای تمامی آنها راهکارهایی دیده شده است.

به گزارش فارس، یکی از تجربههای کاربران در این طرح، موضوع سیمکارتهای سوخته و گمشده است که طرح رجیستری برای آن راهکاری در نظر گرفته است. برای مثال، برخی کاربران اعلام میکنند بعد از سه ماه که از سیمکارتشان استفاده نکردهاند، سیمکارت سوخته و اکنون نمیدانند برای ورود به سامانه رجیستری باید با چه ابزاری وارد شوند. این افراد دچار مشکلی نخواهند شد. زیرا ورود به سامانه تنها بار اول با شماره تلفن و پس از آن با کد ملی است، بنابراین با تغییرات سیمکارت مشکلی پیش نخواهد آمد و البته ظرف مدت 30 روز باید گوشی در کارتابل شخص تحویلگیرنده ثبت شود. اگر رمز عبور ورود به سامانه را نیز در اختیار ندارند، از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز پاسخگویی سامانه همتا) میتوانند آن را به دست آورند. همچنین درباره کاربرانی که به هر علت سیمکارت آنها سوخته است، یا اپراتور سیمکارت آنها را به دلیل عدم استفاده در مدت 90 روز پیاپی سوزانده و به فرد دیگری واگذار کرده، راهکاری برای تعیین تکلیف گوشیهای ثبتشده به نام سیمکارت آنها وجود دارد. آنها میتوانند با وارد شدن به سامانه همتا و وارد کردن رمز عبور، گوشی را به شماره جدید خود ثبت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر