jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۴۵۵۱   ۲۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از تجربه‌های کاربران در حین اجرای عملی طرح رجیستری، موضوع سیمکارت‌های سوخته، مفقود و ترابرد شده است که برای تمامی آنها راهکارهایی دیده شده است.

به گزارش فارس، یکی از تجربههای کاربران در این طرح، موضوع سیمکارتهای سوخته و گمشده است که طرح رجیستری برای آن راهکاری در نظر گرفته است. برای مثال، برخی کاربران اعلام میکنند بعد از سه ماه که از سیمکارتشان استفاده نکردهاند، سیمکارت سوخته و اکنون نمیدانند برای ورود به سامانه رجیستری باید با چه ابزاری وارد شوند. این افراد دچار مشکلی نخواهند شد. زیرا ورود به سامانه تنها بار اول با شماره تلفن و پس از آن با کد ملی است، بنابراین با تغییرات سیمکارت مشکلی پیش نخواهد آمد و البته ظرف مدت 30 روز باید گوشی در کارتابل شخص تحویلگیرنده ثبت شود. اگر رمز عبور ورود به سامانه را نیز در اختیار ندارند، از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز پاسخگویی سامانه همتا) میتوانند آن را به دست آورند. همچنین درباره کاربرانی که به هر علت سیمکارت آنها سوخته است، یا اپراتور سیمکارت آنها را به دلیل عدم استفاده در مدت 90 روز پیاپی سوزانده و به فرد دیگری واگذار کرده، راهکاری برای تعیین تکلیف گوشیهای ثبتشده به نام سیمکارت آنها وجود دارد. آنها میتوانند با وارد شدن به سامانه همتا و وارد کردن رمز عبور، گوشی را به شماره جدید خود ثبت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر