jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۴۱۸۴ ۲۳ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در حالی که وزیر راه و شهرسازی از آغاز اجرای طرح مسکن اجتماعی خبر داده بود، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: ما تاکنون هیچ زمینی از سازمان ملی زمین و مسکن دریافت نکرده‌ایم و آنچه مدیرعامل این سازمان می‌گوید، زمین برای طرح‌های حمایتی دیگر بوده است. جواد حق‌شناس در گفت‌وگو با رادیو اقتصاد درباره مسائل پیش‌آمده میان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ملی زمین و مسکن درخصوص تحویل یا عدم‌تحویل زمین بابت احداث مسکن اجتماعی اظهار کرد: متأسفانه یارانه تسهیلات بانکی و همچنین یارانه‌ای که باید در خصوص احداث مسکن اقشار آسیب‌پذیر به دستگاه‌های ذی‌ربط در مسکن اجتماعی داده می‌شد، در بودجه سال 96 تخصیص پیدا نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر