Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۳۱۸۰ ۱۹ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۸:۰۰

رئیس کلانتری ۱۷۷ گفت: با هوشیاری نگهبان کارگاه، سارق به دام افتاد.

هوشیاری نگهبان، سارق را به دام انداخت

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرگرد داوود آقازاده گفت: یکی از کارفرمایان کارگاه ستوک خودرو ضمن مراجعه به کلانتری اظهار داشت که مدتی است که متوجه شده است مقداری از وسایل کارگاهم به سرقت می رود که پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیم عملیاتی این کلانتری برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اقدامات خود را آغاز کردند.

با توجه به اینکه کارفرمای کارگاه موصوف تکرار سرقت از کارگاهش را بیان می داشت، آموزش های لازم به نگهبان کارگاه ارائه تا با دقت بیشتری نسبت به نگهبانی از کارگاه بپردازد و در اسرع وقت در صورت متوجه شدن حضور سارق در داخل کارگاه با کلانتری تماس بگیرد.

اواسط شب گذشته نگهبان کارگاه طی تماس تلفنی اعلام کرد که صدایی از داخل کارگاه می شنود، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری متهم اعزام شدند.

ماموران کلانتری موفق شدند متهم را در یک عملیات ضربتی در حالی که در داخل کارگاه در حال جست و جوی اموال بود، دستگیر و برای بازجویی اولیه به کلانتری منتقل کنند.

گفتنی است با تکمیل پرونده و پذیرش بزه انتسابی، متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر