jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۲۸۶۴   ۱۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۷

وینفرد شفر روز گذشته رکورد مهمی را برای خودش ثبت کرد، رکوردی که در هفته های آتی بهتر هم می تواند شود.

وینفرد شفر رکورد قلعه نویی و منصوریان را شکست

به گزارش جام جم آنلاین ، پیروزی چهار بر یک استقلال مقابل سیاه جامگان به معنای پنجمین پیروزی پیاپی آبی ها بود. حالا مرد آلمانی توانسته به رکورد منصوریان و قلعه نویی در استقلال برسد. شفر بعد از باخت مقابل ذوب آهن در هفته 22، 5 بازی بعدی اش در لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته و سپیدرود، فولاد، پرسپولیس، نفت تهران و مشکی پوشان تیمهایی بودند که از استقلال شکست خورده اند. پیش از این قلعه نویی و علیمنصور موفق شده بودند 5 برد متوالی با استقلال در لیگ برتر بدست آورند و حالا شفر امیدوار است تا با پیروزی مقابل گسترش فولاد به رکورد مرحوم پورحیدری در دوره اول لیگ برتر که 6 برد متوالی بوده، برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر