jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۳۲۵۴۴   ۱۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۵:۵۲

امروز (پنجشنبه) سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته 8 هزار تومان رشد کرد و با نرخ یک میلیون و 744 هزار تومان معامله شد. دلار نیز در صرافی‌های بانکی با نرخ 4 هزارو 884 تومان داد و ستد شد.

رشد سکه ادامه دارد/ افزایش 7 تومانی دلار + جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (پنجشنبه) دلار با ‌قیمت 48 هزار و 840 ریال، هر پوند 70 هزار و 900 ریال و هر یورو 62 هزار و 250 ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 744 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 688 هزار تومان، نیم سکه 842 هزار تومان ، ربع سکه 534 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 341 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 160 هزار و 590 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر