jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۱۸۴۰   ۱۴ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «نجوا» به کارگردانی ابراهیم شیبانی این روزها در خانه‌ای واقع در جماران ادامه دارد. در این سکانس‌ها مسعود کرامتی، سجاد افشاریان، ماهگل کرامتی، محمد مختاری و.‌.. به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین تصویربرداری این سریال تا دو ماه آینده ادامه دارد. سریال نجوا به تهیه‌کنندگی سعید شاهسواری در شبکه سه سیما تولید می‌شود.

قصه این سریال درباره جلال و فروغ، زوج کم و بیش جوانی است که زندگی عاشقانهای با هم دارند. جلال ناگهان ناپدید میشود و فروغ را با کلی بدهکار که چکهای فروغ را در دست دارند، تنها میگذارد.

این سریال تلویزیونی به تهیه کنندکی سعید شاهسواری در 50 قسمت تولید میشود و یک ملودرام خانوادگی است که لوکیشنهای متنوعی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر