jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۳۱۵۲۳   ۰۹ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۴:۰۱

امروز (پنجشنبه) در صرافی‌ها سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان رشد کرد، قیمت هر دلار نیز با 190 تومان افت به ۴هزارو 848 تومان رسیده است.

دلار 190 تومان ارزان شد/ سکه20هزار تومان رشد کرد + جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (پنجشنبه) دلار با ‌قیمت 48 هزار و 480 ریال، هر پوند 69 هزار و 400 ریال و هر یورو 61 هزار و 700 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 725 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 644 هزار تومان، نیم سکه 825 هزار و 500 تومان ، ربع سکه 528 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 341 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 158 هزار و 720 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر