jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۷۸۷   ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دیروز در جلسه غیرعلنی با حضور ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای‌عالی فضای مجازی به بررسی فرصت‌ها و چالش‌های فضای مجازی پرداختند. محمدحسین قربانی، نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس درباره این جلسه اظهار کرد: در این نشست عنوان شد که نباید این فضای گسترده مجازی را فقط محدود به پیام‌رسان تلگرام کنیم.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه ما با قاطعیت میتوانیم بگوییم تاکنون هیچ تصمیمی برای فیلترینگ تلگرام گرفته نشده است، تصریح کرد: از آنجا که هنوز بهره کافی و شناختی از فضای مجازی نداریم، ذهن ما فقط به تلگرام محدود شده است، اما در این جلسه بحث شد که تلگرام فقط بخش کوچکی از این دنیای گسترده است. نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس ادامه داد: همچنین در این نشست، مطرح شد که باید بیاموزیم از همه این فرصتهای مجازی تولید ثروت کنیم، اما متأسفانه این موضوع به شکل یک فرهنگ در جامعه فراگیر نشده است. محمدعلی وکیلی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی هم از پیشنهاد رئیس مجلس برای تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی خبر داد. به گزارش ایسنا، وکیلی با اشاره به جلسه غیرعلنی دیروز گفت: فیروزآبادی در این جلسه گزارشی را از وضعیت فضای مجازی به نمایندگان ارائه کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر