jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۳۰۶۷۳   ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۲۲:۰۴

امروز (یکشنبه) در صرافی‌ها نرخ سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته 29 هزار تومان ارزان شد و قیمت هر دلار نیز با 17 تومان افت به 4هزارو 824 تومان رسیده است.

سکه 29 هزار تومان افت کرد/ دلار 4هزارو 824 تومان

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (یکشنبه) دلار با ‌قیمت 48 هزار و 240 ریال، هر پوند 68 هزار و 470 ریال و هر یورو 58 هزار و 580 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 611 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 586 هزار تومان، نیم سکه 781 هزار تومان ، ربع سکه 499 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 338 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 152 هزار تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر