jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۴۷۷   ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

برخی از رسانه‌های اروپایی بخصوص در اسپانیا مدعی شده‌اند باشگاه رئال مادرید تنها با برگزاری دو جلسه با روبرت لواندوفسکی، توانسته او را برای پیوستن به کهکشانی‌ها متقاعد کند. در این میان نشریه موندو دپورتیوو مدعی شده رئالی‌ها بر سر کلیات قراردادی که قرار است در پایان فصل با مهاجم لهستانی باواریایی‌ها منعقد کنند با او به توافق رسیده‌اند. این توافق در دو جلسه‌ای که میان پینی زاهاوی، مدیر برنامه‌های لواندوفسکی و خوسه آنخل سانچس، معاون فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برگزار شده صورت گرفته است. ظاهرا توافق طرفین برای عقد قراردادی دو ساله با امکان تمدید آن برای سال سوم است و به این ترتیب رئال مادرید توانسته مهاجم 29 ساله بایرن مونیخ را از چنگ دیگر مشتریان پروپا قرص او مانند پاری‌ سن‌ژرمن، آرسنال و چلسی درآورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر