jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۳۰۰۸۲   ۲۴ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۴:۲۰

امروز (پنجشنبه) هر سکه در بازار به ارزش یک میلیون و 634 هزار تومان در بازار عرضه شد که در مقایسه با روز گذشته 7 هزار تومان ارزان شد. قیمت هر دلار نیز با 28 تومان رشد به ۴هزارو 837 تومان رسید.

سکه 7 هزار تومان افت کرد / دلار 4 هزارو 837 تومان +جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (پنجشنبه) دلار با ‌قیمت 48 هزار و 370 ریال، هر پوند 69 هزار و 30 ریال و هر یورو 59 هزار و 50 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 634 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 596 هزار تومان، نیم سکه 798 هزار تومان ، ربع سکه 502 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 341 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 152 هزار و 648 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر