jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۷۰۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل برای تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش تلاش‌های خود را آغاز کرده است.

گیرودار روزهایی که به نظر میرسد فدراسیون فوتبال به دنبال گزینه برای تیم امید است تا این تیم در رقابتهای بازیهای آسیایی حضوری قوی داشته باشد مسئولان فدراسیون برنامه قبلی خود یعنی تمدید قرارداد با کارلوس کیروش را فراموش نکردهاند.

خبرهای تازه حکایت از این دارد که در جلسه آخر بین مهدی تاج و سرمربی تیم ملی فوتبال توافقات نسبی بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل شده است و این مرد پرتغالی برای تمدید قرارداد به مهدی تاج چراغ سبز نشان داده است. با این حساب احتمالا کیروش را باید سرمربی ایران در جام ملتهای آسیا در سال 2019 در کشور امارات دانست.

قرارداد فعلی کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جام جهانی 2018 روسیه است و از مدتها قبل زمزمههایی مبنی بر پیشنهادی اغواکننده از سوی کشورهای آسیایی و آفریقایی به کی روش شنیده میشد و همزمان با همین خبرها فدراسیون فوتبال هم برای ماندگار کردن وی در تیم ملی ایران جلسات خود را با کیروش آغاز کرده بود. قرار است ظرف روزهای آینده پس از بررسی همه جانبه قرارداد توسط خود کی روش و جمع بندیهای نهایی فدراسیون تمدید قرارداد به صورت رسمی انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر