jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۶۳۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وندی شرمن، مذاکره کننده ارشد سابق آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران هشدار داد اگر مذاکره با کره‌شمالی بدرستی پیش نرود، ممکن است جنگ رخ دهد. به گزارش ایرنا ، وی در مصاحبه با سی.ان.ان با اظهار خرسندی از این‌که آمریکا وارد مذاکره با کره‌شمالی می‌شود، گفت: قطعا گفت وگو بهتر از جنگ است. شرمن درعین حال افزود : بزرگ‌ترین خطر آن است که رئیس جمهور آمریکا و تیمش تلاش خود را به کار بگیرند اما به تک تک مسائلی که می خواهند نرسند و بگویند ناامید شده اند. این مساله می تواند مقدمه ای برای آغاز جنگ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر