jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۲۸۸۷۸   ۲۰ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۹:۰۰

یک فرد ناشناس، نواز شریف عضو ارشد حزب مسلم لیگ پاکستان را با پرتاب لنگه دمپایی هدف قرار داد.

استقبال از نواز شریف با لنگه کفش + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، در جریان سخنرانی «نواز شریف» نخست وزیر پیشین پاکستان در یک سخنرانی در شهر لاهور، یکی از حاضران به سمت او لنگه کفشی پرتاب کرد که به سینه او اصابت کرد.

درپی از این حادثه، فرد پرتاب کننده کفش از سوی نیروهای مسئول دستگیر شد و نواز شریف نیز پس از آن، با کوتاه کردن سخنرانی خود از برگزار کنندکان این برنامه تشکر کرد.

نهادهای مسئول اعلام کردند که برای شناسایی هویت مهاجم و چگونگی ورود وی به سالن برگزاری مراسم، در حال بررسی موضوع هستند.

در یک رویداد مشابه دیگر یک شهروند پاکستانی نیز روز شنبه پنجم اسفندماه جاری حین سخنرانی «احسن اقبال» وزیر کشور و عضو ارشد حزب مسلم لیگ - نواز- در شهر «ناروال» به سمت وی «کفش» پرتاب کرد.

همچنین، فردی روز شنبه، نوزدهم اسفندماه، حین سخنرانی «خواجه محمد آصف» وزیر امور خارجه پاکستان و از دیگر اعضای حزب مسلم لیگ - نواز - در همایش اتحادیه کارگری حزب مسلم لیگ شاخه نواز، مرکب و جوهر به سمت وزیر خارجه این کشور پرتاب کرد.

خواجه آصف نیز بدون توجه به اتفاق پیش آمده سخنرانی خود را ادامه داد و در حالی که لباس و صورت او سیاه شده بود حاضر نشد سخنرانی خود را نیمه تمام رها کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر