سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: سخت‌ترین بازی ما این مسابقه است، جدول شرایط پیچیده‌ای دارد. اگر فردا 3 امتیاز را از الوحده بگیریم در جدول باقی می‌مانیم.
کد خبر: ۱۱۲۷۲۷۶
قلعه‌نویی: فشردگی بازی‌های لیگ کار ما را در آسیا سخت کرده است

به گزارش جام جم آنلاین ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری، گفت: سخت‌ترین بازی ما این مسابقه است. جدول شرایط پیچیده‌ای دارد. اگر فردا 3 امتیاز را از الوحده بگیریم در جدول باقی می‌مانیم.

وی افزود: ‌این بازی برایمان کلید طلایی است، الوحده تیم خوب و با برنامه‌ای است. امیدوارم فردا بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: فشردگی بازی‌های لیگ باعث شده که ما کار سختی در بازی‌ها‌ی آسیایی داشته باشیم، دلیل آن هم امکانات است برای مثال برای رفتن به شهر جم سه پرواز داشتیم، 200 کیلومتر با اتوبوس حرکت کردیم و این باعث شد که تیم‌های شهرستانی مثل ذوب آ‌هن و تراکتورسازی مسافت طولانی را طی کنند و این کار را برای ما سخت کرده است چرا که بازیکنان تحت فشار قرار می‌گیرند اما در کل از مسئولین تیم ذوب ‌آهن تشکر می‌کنم که تمام امکانات را برای ما فراهم کردند تا ما بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی ذوب آهن در ادامه درخصوص تیم الوحده امارات اظهار داشت: الوحده تیم بسیار خوب و قدیمی امارات است که معمولا بازیکنان خوبی در اختیار دارد همیشه از بازیکنان خارجی با کیفیت استفاده کرده تا بتوانند نتایج خوبی کسب کنند، اما ما با برنامه‌ریزی مقابل این تیم به میدان می‌رویم، نقاط ضعف و قدرت الوحده را می‌دانیم و نسبت به نقاظ ضعف این تیم تمرین کردیم و آگاهی کامل از نقاط قوت الوحده داریم می‌دانیم در کدام نقاط با قدرت کار می‌کنند. کاری به نتایج گذشته الوحده نداریم،‌برایمان مهم نیست در لیگ قهرمانان آسیا چه نتایجی گرفتند می‌دانیم تیم قدرتمندی هستند و اگر اجازه بدهیم حمله کنند و موقعیت ایجاد کنند می‌توانند به ذوب ‌آهن ضربه بزنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: الوحده در 50 متر جلویی بسیار خطرناک است در دو سه روزی که وقت داشتیم سعی کردیم تمرینات خوبی انجام دهیم. باید ارتباط بین هافبک و مهاجم الوحده را قطع کنیم. اگر این پل ارتباطی را قطع کنیم به هدفمان می‌رسیم ما در این مدت فقط یک جلسه کار تاکتیکی کردیم. به دلیل رفت و برگشت به شهر جم فرصت زیادی نداشیم.

قلعه‌نویی در ادامه تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم در بازی‌هایی که در غرب آسیا برگزار می‌شود از داوران شرقی استفاده کنند. فردا داور اردنی است و آنها عرب زبان هستند و بازیکنان حریف می‌توانند ارتباط کلامی داشته باشند. اگر چنین برنامه‌ریزی‌هایی صورت بگیرد این اتفاق می‌تواند به حریفان کمک کند.

قلعه‌نویی: در ادامه گفت: در بازی فردا محروم و مصدوم نداریم.

وی در ادامه درخصوص حضور داور اردنی نیز گفت: من یک پیشنهاد دادم و گفتم چرا از داوران شرق آسیا استفاده نکنیم، اگر مسافت دور است چطور از فغانی به عنوان یک داور ایرانی در بازی‌های تیم‌های شرقی آسیایی استفاده می‌کنند اگر بخواهیم در آسیا پیشرفت کنیم باید در همه مسائل پیشرفت کنیم مخصوصا در بحث داوری من نمی‌گویم داور اردنی بد است اتفاقات داوران خوبی هستند اما بهتر بود که از داوران شرق آسیایی هم استفاده شود در این بازی حساس.

امیر قلعه‌نویی در پایان اظهار داشت: فوتبال یک زبان است، زبان مشترک دارد آن هم زیبایی‌های بازی است. ذوب آهن فردا نماینده فوتبال ایران است امیدوارم هواداران برای حمایت از تیم ذوب آهن به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند و امیدوارم با پیروزی مقابل الوحده دل هواداران را شاد کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها