jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۱۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری با نام «بهترشو» بزودی از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش روابطعمومی شبکه یک، بهتر شو به تهیهکنندگی مولود فکور یکتا و با طرحی از دکتر شهرام مصباح کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که از 20 فروردین سال آینده به طور زنده پخش خواهد شد. قرار است فصل اول این برنامه در 20 قسمت 40 دقیقهای و به صورت پخش چهار شب در هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه) بین دو بخش خبری ساعت 19 و 21 روی آنتن برود. موضوع اصلی برنامه کاهش وزن است و هدف محوری آن تغییر سبک زندگی افراد درکنار افزایش سطح آگاهی آنها درباره چاقی یا اضافه وزن و بیماریهای مرتبط است. برای رسیدن به این هدف عالی و جذب بیشتر بینندگان، دراین مسابقه، افراد مشهوری از جمله بازیگران سینما و تلویزیون، خوانندگان، ورزشکاران و... به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت میپردازند. نیما رئیسی، مجری و دکتر شهرام مصباح کارشناس ثابت مسابقه بهتر شو هستند. در اولین برنامه هم سید مهرداد ضیایی بازیگر و محراب فاطمی، قهرمان پرورش اندام و قویترین مرد ایران مهمان خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر