jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۲۶۳۳۶   ۱۰ اسفند ۱۳۹۶  |  ۲۲:۳۰

رئیس جمهور آمریکا در انتقاد از «جف سشنز» وزیر دادگستری خود، با نام بردن از یک شخصیت «کارتونی» او را یک کوتوله کوته بین توصیف کرد.

ترامپ، وزیرش را کوتوله کوته‌ بین توصیف کرد!

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، رسانه های آمریکایی همچون، واشنگتن پست، هافینگتون پست، هیل (TheHill) گزارش کردند که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر انتقاد توئیتری از جف سشنز، در جلسه ای پشت درهای بسته او را «آقای ماگو» (Mr. Magoo) خوانده است.

تارنمای خبری واشنگتن پست دراین باره نوشت: به گفته افرادی که دراین جلسه حضور داشتند دونالد ترامپ، جف سشنز را آقای ماگو خوانده، شخصیت کارتونی متعلق به دهه چهل که مسن، کوتوله وکوته نظر بوده است.

تارنمای خبری هیل نیز ضمن پوشش این خبر نوشت: ترامپ بلند پایه ترین مقام اجرای قانون را با یک شخصیت کارتونی مسنی که به خاطر نزدیک بینی شدیدش (severe near-sightedness)در وضعیت های خنده دار قرار می گرفت، مقایسه کرد.

هافینگتون پست نیز نوشت: ترامپ با نامبردن از جف سشنز دادستان کل آمریکا از یک شخصیت کارتونی متعلق به دهه چهل که کوتوله ای ثروتمند و کوته بین بود، منجر به «ترند» شدن نام #Magoo در شبکه اجتماعی توئیتر شد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته (چهارشنبه) از «جف سشنز» دادستان کل این کشور انتقاد کرد و از فالوورهای خود در توییتر خواست از سشنز بپرسند که چرا دولت سابق ایالات متحده در کانون توجه تحقیقات در مورد مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار ندارد.

ترامپ روز گذشته (چهارشنبه ) در صفحه توییتر خود نوشت: سوال؛ اگر تمامی روند مداخله روسیه در جریان دولت اوباما اتفاق افتاد، چرا آنها موضوع این تحقیق نیستند؟ چرا اوباما کاری در مورد مداخله نکرد؟ چرا جنایات دمکرات ها زیر ذره بین تحقیقات نیست؟ از جف سشنز بپرسید.

ترامپ قبلا نیز از توییتر برای انتقاد از سشنز استفاده کرده است، به ویژه از زمانی که دادستان کل آمریکا از خود در پرونده تحقیقات در مورد ارتباط ستاد انتخاباتی ترامپ با روس ها، سلب صلاحیت کرد.

این اقدام سشنز باعث شد که وی از نظارت بر روند بررسی های «رابرت مولر» بازپرس ویژه تحقیقات در مورد مداخله روسیه با ستاد انتخاباتی ترامپ کنار رود و مسئولیت این امر به «راد روزنشتاین» معاون دادستان کل آمریکا واگذار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر