jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۳۹۵۶   ۰۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فریده شجاعی، همسر مرحوم منصور پورحیدری حالا نایب‌رئیس فدراسیون بسکتبال است. او که سالیان سال در ورزش این مملکت حضور داشته، حالا می‌خواهد گام‌های بلند و مثبتی در بسکتبال بردارد.

تبریک میگوییم. به نظر میرسد میخواهید از تجربه خودتان در بسکتبال استفاده کنید.

تقریبا 50 سال است در ورزش ایران فعالیت میکنم و به اندازه کافی تجربه دارم که بتوانم آن را دراختیار رشتههای مختلف و بانوان آن رشته قرار دهم. هدف من خدمت کردن است و دوست دارم این تجربه را که در کشور خودم به دست آورده ام برای خانمهای ایرانی خرج کنم.

بسکتبال و...

من عرق خاصی نسبت به بسکتبال دارم و خودم هم علاقه داشتم. ضمن این که کار کردن در کنار آقای طباطبایی و خانم محمدیان باعث شد با انگیزه بیشتری این سمت را قبول کنم. شاید اگر این دو بزرگوار نبودند به فدراسیون بسکتبال نمیآمدم. امیدوارم گامی که برداشتهام مثبت باشد و بتوانم روزهای خوبی را برای بانوان بسکتبال رقم بزنم. البته برای خدمت رسانی به بانوان بسکتبالیست به دعای مردم و حمایت رسانهها هم نیاز دارم تا از این طریق آنها را به جایگاه خوبی برسانیم.

بازیهـای استقـلال را دنبـال میکنید.

کم و بیش. برای آنها آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق باشند و دل هواداران را شاد کنند.

ماجرای طلب منصورخان از استقلال به کجا رسید؟

چند روز پیش پندار توفیقی با من تماس گرفت و اعلام کرد با جواد قراب در حال بررسی اسناد و مدارک مطالبات منصور است تا متوجه شوند مرحوم چه میزان از باشگاه استقلال طلب دارد. در نهایت قرار شد زمانی که ریز مطالبات پورحیدری مشخص شد با من تماس بگیرند. همین که دوستان پیگیر مطالبات منصور هستند باید خدا را شکر کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر