jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۲۱۸۹۹   ۲۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۴:۱۰

برگزاری یک مسابقه پرش با اسب در فلوریدای آمریکا شاید از لحاظ خبری هیجان انگیز نباشد اما وقتی بدانیم تمامی شرکت کنندگان این مسابقه دختران بزرگ ترین مولتی میلیاردها و شخصیت های مشهور جهان هستند اوضاع فرق می کند.

مسابقه سوارکاری ؛ ویژه پولدارترین دختران جهان! +تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین ، دخترارشد اسپیلبرگ کارگردان شهیر هالیوود، دختر استیو جابز فقید و چند دختر شخصیت های مشهور دنیا و اعضای خانواده سلطنتی موناکو در این رقابت ها شرکت داشتند.

قیمت اسب های بسیار گران قیمت این رقابت های بسیار نجومی حداقل هشت میلیون پوند تخمین زده شد. قیمت زین اسب های این دختران پولدار نیز حداقل چهار هزار پوند بود.

آتینا نوه ارسطو اوناسیس مولتی میلیاردر فقید یونانی نیز در این رقابت ها با اسب بسیار گران قیمتش حضور داشت. این دختر بیش از دو میلیارد پوند ثروت دارد. آتینا تنها بازمانده خاندان اوناسیس است.

دختر بروس اسپیلگرستون خواننده مشهور نیز از دیگر شرکت کنندگان بود.

برگزاری این مسابقه که گویا در انحصار پولدارترین دختران دنیا بوده سر و صدای زیادی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر