jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۲۰۱۸۴   ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  |  ۲۲:۲۰

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه محدودیت ترافیکی در محدوده آتش سوزی ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو وجود ندارد، گفت: به مردم این منطقه اعلام می‌کنم که تمام این منطقه و کوچه‌های اطراف تا شعاع مناسب از نظر امنیتی و کنترل و حضور پلیس صد در صد تحت پوشش است و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مردم کاملا راحت باشند و نگران نیز نباشند

ساختمان برق وزارت نیرو لحظه به لحظه تحت رصد پلیس است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سردار رحیمی با بیان اینکه مرکز فرماندهی و کنترل پلیس لحظه به لحظه محل ساختمان برق وزارت نیرو را تحت رصد خود قرار داده است، گفت: نیروهای پلیس و مسئولین از دقایق اولیه در این محل حضور داشتند و تلاش می‌کنیم فضار را برای آتش نشانان و سایر بخش هایی که تلاش‌ می‌کنند به نوعی مهیا کنیم که به وظایف خود بپردازند.

وی ادامه داد: در این محدوده هیچ مشکلی نداریم یعنی از لحظه‌ای که این حادثه رخ داد این منطقه را بررسی کردیم و مشکلی وجود ندارد.

رییس پلیس تهران افزود: افراد در بخش‌های مختلف و بویژه آتش نشانان تلاش خود را انجام می‌دهند و انتظار داریم که مردم مراجعه نکنند و اجازه دهند دستگاه‌های فعال در این زمینه کار خود را انجام دهند. قطعا از مردم درخواست می‌کنیم که به محل مراجعه نکنند و اجازه دهند فضا باز شود.

رحیمی با اشاره به اینکه آتش نشانان درحال دسترسی به طبقاتی هستند که دسترسی به آنها امکان پذیر نبود وامیدواریم بدون هیچ تخریب کارهایشان را به خوبی انجام دهند و کار به سلامت به پایان برسد اظهار کرد:به مردم این منطقه اعلام می کنم که تمام این منطقه، کوچه‌های اطراف تا شعاع مناسب از نظر امنیتی ، کنترل و حضور پلیس صد در صد تحت پوشش است و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مردم، دانشجویان و سکنه این منطقه کاملا راحت باشند و نگران نیز نباشند.

وی در پایان گفت:نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی در اولین دقایق پس از وقوع حادثه به محل اعزام و در کنار همکاران آتش‌نشان مشغول به خدمت رسانی شدند.

احتمال ریزش ساختمان همچنان وجود دارد

ایلنا نوشت: صادقی، ریس ستاد مدیریت بحران شهر تهران در خصوص احتمال ریزش ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو گفت: احتمال ریزش وجود دارد و نمی توان برای آن درصد تعیین کرد.

وی افزود: بهترین کارشناسان رسمی سازه در محل حضور دارند و در هر حال بررسی هستند.

ریس ستاد مدیریت بحران شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر دمای طبقه منفی چهار بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد است.

صادقی در خصوص زمان اتمام عملیات گفت: معلوم نیست، عملیات چقدر طول بکشد.

او ادامه داد: بر اساس مصوبه جلسه امروز ظهر ستاد مدیریت بحران، فقط آقای ملکی باید در مورد حادثه صحبت کنند.در این جلسه همچنین در خصوص نوع همکاری دستگاه ها، نوع عملیات آتش نشانی تصمیم گرفته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر