jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۱۹۸۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

انفجار و آتش گرفتن تلفن‌های هوشمند دیگر به اتفاقی عادی بدل شده، از آتش گرفتن گلکسی نوت 7 بگیرید تا منفجر شدن باتری آیفون؛ اما اخیرا این اتفاق به قدری معمولی شده که با آتش گرفتن شارژر تلفن‌ هوشمند در یک هواپیمای روسی، دیگر کسی نگران نشده و موبایل آتش گرفته را به آرامی جمع می‌کنند. البته بسیاری از شرکت‌ها مجبور می‌شوند که درباره انفجار و آتش گرفتن باتری‌های موبایل‌هایشان توضیحاتی بدهند و گاهی اوقات حتی مجبور می‌شوند آنها را از بازار جمع‌آوری کنند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از CNET، در حالی که کمپانی هواپیمایی Aeroflot اعلام کرده در پرواز مسکو به ولگوگراد، آتشی در کار نبوده و فقط کمی دود بلند شده، ویدئوی ضبط شده یکی از مسافران داستان دیگری را حکایت میکند. با مشاهده تصاویر ضبط شده میتوان فهمید که شعلههای آتش در زیر صندلیهای این هواپیمای فرود آمده، زبانه کشیده است. جالب اینجاست مسافران از این اتفاق نترسیدند و فقط از آتش گرفتن موبایل تعجب کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر