jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۹۸۰۹   ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

انفجار و آتش گرفتن تلفن‌های هوشمند دیگر به اتفاقی عادی بدل شده، از آتش گرفتن گلکسی نوت 7 بگیرید تا منفجر شدن باتری آیفون؛ اما اخیرا این اتفاق به قدری معمولی شده که با آتش گرفتن شارژر تلفن‌ هوشمند در یک هواپیمای روسی، دیگر کسی نگران نشده و موبایل آتش گرفته را به آرامی جمع می‌کنند. البته بسیاری از شرکت‌ها مجبور می‌شوند که درباره انفجار و آتش گرفتن باتری‌های موبایل‌هایشان توضیحاتی بدهند و گاهی اوقات حتی مجبور می‌شوند آنها را از بازار جمع‌آوری کنند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از CNET، در حالی که کمپانی هواپیمایی Aeroflot اعلام کرده در پرواز مسکو به ولگوگراد، آتشی در کار نبوده و فقط کمی دود بلند شده، ویدئوی ضبط شده یکی از مسافران داستان دیگری را حکایت میکند. با مشاهده تصاویر ضبط شده میتوان فهمید که شعلههای آتش در زیر صندلیهای این هواپیمای فرود آمده، زبانه کشیده است. جالب اینجاست مسافران از این اتفاق نترسیدند و فقط از آتش گرفتن موبایل تعجب کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر