jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۹۳۳۰   ۱۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۸

باشگاه الغرافه با سفر طارمی به ایران جهت حضور در نشست کمیته اخلاق مخالفت کرد.

الغرافه اجازه نداد ، طارمی به کمیته اخلاق نرفت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نود ، پس از پایان دیدار الخور و الغرافه، مدیر برنامه قطری طارمی موضوع دعوت کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران را به اطلاع مدیران باشگاه الغرافه رساند که آنها این دعوت را مغایر با اصول حرفه ای حاکم بر فوتبال دانسته و به خاطر بازی روز پنجشنبه تیمشان با آن مخالفت کردند. قطری ها اعلام کرده اند وقتی آی تی سی بازیکنی صادر می شود و در سیستم تی ام اس از سوی باشگاه و فدراسیون قبلی از محرومیت، بدهی یا پرونده های انضباطی بازیکن هیچ ذکری نشده، به منزله تسویه حساب بازیکن و آن فدراسیون و باشگاه است و دعوت او مغایر با مقررات فیفا است. کتمان این موارد می تواند تبعات داشته باشد و یک فدراسیون نمی تواند بازیکن فعال تحت حوزه فدراسیون دیگری را دعوت کند و البته شیوه دعوت هم در موارد لزوم باید کاملا رسمی باشد. آنها اعلام کردند در صورت نیاز و ضرورت، با توجه به بین المللی بودن موضوع و حضور طارمی خارج از حوزه فعالیت فدراسیون ایران، می توان فقط به فیفا مراجعه کرد که فیفا هم با بررسی چند ماهه، رای خود را درباره این پرونده صادر کرده و اگر تخلفی رخ داده مطابق آن با متخلف برخورد شده است. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طارمی را برای ادای توضیحات در مورد زمان عقد قراردادش با باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از ترکیه دعوت کرده بود تا روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در جلسه حاضر شود. بار قبلی که کمیته اخلاق از طرفین این قرارداد برای تشکیل جلسه در هفته گذشته دعوت کرد هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس و طارمی در این جلسه شرکت نکردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها