jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۷۵۳۹   ۰۹ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

راننده تاکسی اینترنتی بی‌توجه به التماس‌های مسافرانش، زن جوان را در ایستگاه مرگ پیاده کرد.

بعدازظهر آخرین روز دی امسال یک دستگاه خودروی سواری پراید هنگام حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه ستاری به دلیل نامعلومی ناگهان و بشدت با یک دستگاه کامیونت خاور برخورد کرد.

سرنشینان خودروی پراید که دو مسافر زن بودند، مصدوم و به بیمارستان منتقل شدندکه یکی از آنها فوت کردو دیگری در بخش مراقبتهای ویژه بستری شد .

فرشاد همکار قربانی این حادثه گفت: شهرزاد ـ زن فوت شده ـ در شرکت ما مشغول به کار بود و دانشجوی ارشد رشته مواد در یکی از دانشگاههای کرج بود. او آن روزمرخصی گرفته بود تا به جلسه امتحان برود.

وی افزود: همکارم بعداز پایان جلسه امتحان از تاکسی اینترنتی استفاده کرده بود که راننده پرایدی، او و دوستش را از کرج برای آمدن به تهران سوار کرده بود. ساعت 16 و 15 دقیقه با وی تماس گرفتم که وی پاسخگو نبود. راننده هم جواب نمیداد.سرانجام با همان شرکت اینترنتی تماس گرفتم که آنها نیز اظهار بیخبری کردند و گفتند از رانندهشان خبری ندارند.

همکار متوفی ادامه داد: سرانجام راننده تلفن خود را پاسخ داد و مدعی شد مسافرانش بدحال شده اندو در ادامه با توجه به اصرارهایم گفت تصادف کردهاند. با حضورم در بیمارستان متوجه شدم همکارم در این تصادف مرگ مغزی شده و فوت کرده است .

وی گفت: بعد هم در گفتوگو با دوست همکارم متوجه شدم که راننده با سرعت بالا در حرکت بوده و حتی چندبار هم به خاطر رانندگیاش به او تذکر دادهاند، اما وی توجهی نکرده و با ادعای این که قهرمان اتومبیلرانی است به راهش ادامه داده است.

علی حبیبزاده، پدر صدف ـ مصدوم حادثه ـ به تسنیم گفت: دخترم چند بار از راننده خواسته بود راننده توقف کند و از خودرو پیاده شوند یا آرامتر حرکت کند، اما راننده هیچ توجهی به حرفهای دخترم و دوستش نکرده و سرانجام این حادثه تلخ برای دخترم و دوست جوانش رخ داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر