jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۵۴۷۸   ۰۲ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۱:۱۳

شماره هفت منچستریونایتد یکی از اساطیری ترین شماره های دنیای فوتبال است. حالا قرار است الکسیس سانچس آن را بر تن کند.

عکس پنهانی از شماره هفت جدید منچستریونایتد

به گزارش جام جم آنلاین ، این ستاره شیلیایی به تازگی از آرسنال به منچستریونایتد پیوسته و قرار است در این تیم پیراهن شماره هفت را بر تن کند، پیراهنی که پیش از این بر تن اسطوره هایی مثل کانتونا و یا بکام بوده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده این مهاجم شیلیایی شب گذشته تست‌های پزشکی منچستریونایتد را با موفقیت پشت‌سر گذاشته و تصاویر و فیلم‌هایی هم توسط کارکنان باشگاه منچستریونایتد از وی گرفته شده تا به هنگام معرفی رسمی از آنها استفاده شود.

در تصویری که از سانچس لو رفته، او با پیراهن شماره «7» شیاطین سرخ دیده شده که در حال گرفتن عکس یادگاری با تلفن همراه شخصی خود است. بر اساس گزارش‌ها سانچس پس از ترک کرینگتون شب گذشته را در هتل پنج ستاره «لاوری» شهر منچستر سپری کرده است.

سانچس در منچستریونایتد هفته ای 450 هزار پوند درآمد خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر