jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۴۸۲۰   ۳۰ دی ۱۳۹۶  |  ۱۷:۳۰

زن و شوهر سارق لوازم خودروی منطقه فلاح دستگیر شدند.

زوج سارق لوازم خودرو منطقه فلاح دستگیر شدند

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر گفت: حسب اطلاعات واصله مبنی بر اینکه زوج سابقه داری که به تازگی از زندان آزاد شده بودند مجدد در زمینه سرقت لوازم خودرو فعالیت دارند، موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قرار گرفت.

سرهنگ اردشیر نادری افزود: با رصد تحرکات آنان ماموران متوجه شدند در ساعات بامدادی امروز زوج سارق در کوچه های فرعی منطقه حاضر می شوند و با استفاده از سیم مفتولی اقدام به باز کردن در خودرو و سرقت ضبط و لوازم وسیله نقلیه می کنند که بلافاصله پس از رویت دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر