jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۴۳۶۰   ۲۸ دی ۱۳۹۶  |  ۱۳:۰۷

انتشار اخبار مربوط به نیمکت شدن حسین حسینی در دیدار با پدیده و قرار گرفتن درون دروازه با واکنش شدید هواداران استقلال روبرو شد. البته حسینی هم رفتار عجیبی از خود نشان داد.

اتفاق عجیب در استقلال ؛ از فیکس شدن رحمتی تا گرد و خاک اینستاگرامی حسینی

به گزارش جام جم آنلاین ، شفر تصمیم گرفته در بازی فردا مقابل پدیده از رحمتی درون دروازه استفاده کند. اگر چه گفته شد که آماده ساختن رحمتی برای جام حذفی دلیل اصلی تصمیم سرمربی استقلال است اما این خبر هم به گوش رسید که تهدید رحمتی مبنی بر جدایی از استقلال باعث شده که شفر با پیشنهاد بازی دادن به او، یکی از کاپیتان های تیمش را راضی به ماندن کند. نیمکت نشینی احتمالی حسینی البته واکنش های زیادی را در پی داشته و شاید باعث تغییر در تصمیم شفر شود. خبرآنلاین درباره این موضوع نوشته:" گلر جوان استقلال برای چند ساعتی همه استقلالی‌ها را آنفالو و بعد دوباره فالو کرد. از طرفی عده کثیری از هواداران نیز به صفحه شفر هجوم بردند و از او فیکس ماندن حسینی را خواستند. جالب اینجاست که شفر نیز حساسیت زیادی روی فضایی مثل اینستاگرام دارد و کامنت‌ها تاثیر زیادی روی تصمیمات او دارند. به همین دلیل اصلا بعید نیست که او از تصمیمش برای نیمکت‌نشینی حسینی منصرف شود."

در این میان روزنامه پیروزی هم امروز کنایه سنگینی به رحمتی زده است. این روزنامه که شایعات درباره نقش تهدید رحمتی مبنی بر جدایی در بازگشت او به ترکیب را شنیده، روی جلد امروز خود خبر کار کردن 2 پیشکسوت پرسپولیسی در اسنپ را کار کرده و نوشته آنها مثل کاپیتان سید اهل سرخم کردن و زد و بند نیستند. باید دید رحمتی چه واکنشی به این تیتر نشان خواهد داد و آیا او و همچنین باشگاه استقلال از روزنامه پیروزی شکایت خواهند کرد یا نه؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر