اهمیت نقش روابط‌عمومی‌ها در هدایت فضای مجازی به مسیر واقعی

قائم‌مقام سازمان صدا و سیما گفت: تعاملات سازمان صدا و سیمای مراکز استانی با روابط عمومی‌‌های سپاه‌های استانی تقویت می‌شود.
کد خبر: ۱۱۱۴۲۴۸

به گزارش سپاه نیوز، حجتالاسلام والمسلمین سیدرمضان موسویمقدم در گردهمایی سراسری مسئولان روابط عمومی سپاه با اشاره به فضای اغواکننده عصر کنونی، افزود: در قرن 21 شرایط اغواکننده در جامعه حاکم است که انواع آن روز به روز در حال گسترش است چنانچه حق و باطل ممزوج شده و شبهات فراوانی پدید آورده و انسان را از هدف دور کرده به طوری که نمیتواند تصمیم بگیرد.

قائممقام صدا و سیما با تبیین اهمیت فضای مجازی در قیاس با فضای واقعی ادامه داد: فضای مجازی بازنمایی شده از واقعیات زندگی و بسیار تأثیرگذار در محیط فضای حقیقی است، لذا نقش روابط عمومیها در هدایت این فضا به سمت واقعی آن بسیار تعیینکننده است.

وی با تأکید بر تسریع روند در انجام کارهای رسانهای صحیح و بصیرت افزا اظهار کرد: امروز هر فردی که سخنی برای گفتن داشته باشد هم تولیدکننده پیام بوده و هم یک رسانه مستقل است، لذا وظیفه روابط عمومیها این است که با برقراری ارتباط صحیح و تنگاتنگ و چهره به چهره با مخاطبان در مقابل امواج تهدیدکننده جدید قرار گرفته و با هنرمندی، آنها را از این فضا عبور دهد. موسویمقدم با مهم خواندن اثرگذاری و اثربخشی کارهای فرهنگی تصریح کرد: فضای مجازی هنری است که قدرت بازنمایی دروغین را به شکل سریع دارد، لذا برنامهریزی روابط عمومیها در تولید آثار هنری اثربخش، بسیار تعیینکننده خواهد بود تا این فضا را به سمت درست راهبر باشد. وی ابراز امیدواری کرد تعاملات سازمان صدا و سیمای مراکز استانی با روابط عمومیهای سپاههای استانی تقویت شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها