jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۳۲۵۵   ۲۵ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۱

ستاره هلندی و گران قیمت لیورپول که اکنون گران ترین مدافع تاریخ فوتبال شناخته میشود روی پیراهن خود فقط نام کوچکش را درج کرده است.

پشت پیراهن یک ستاره راز اختلافات خانوادگی را فاش کرد! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، ویرجیل فن دایک به تازگی از ساوتهمپتون به لیورپول پیوسته است. انتقال او هزینه ای 75 میلیون یورویی دربرداشت که او را به گران ترین مدافع تاریخ فوتبال تبدیل کرده است. این هلندی در لیورپول فقط نام کوچکش یعنی ویرجیل را پشت پیراهنش درج می کند. بسیاری می پرسند که چرا او فقط نام کوچکش را می نویسد؟

او در این باره توضیح داده است که:«پدرم زمانی که ما کوچک بودیم به راحتی همسر و فرزندان خود را رها کرد و از پیش ما رفت، من هم به همین دلیل نام فامیلی او را پشت پیراهن خود ثبت نکردم به دلیل اینکه او وظایف پدری خود را به خوبی انجام نداده است و صلاحیت ثبت فامیلی او پشت پیراهن من را ندارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر