یک دستگاه بونکر حمل سیمان در خیابان دادمان با دو زن عابر تصادف کرد که هر دو نفر جان خود را از دست دادند.
کد خبر: ۱۱۱۲۹۸۸
جزئیات دقیق مرگ 2 زن عابر بر اثر برخورد با بونکر سیمان

به گزارش جام جم آنلاین،جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد حادثه اظهارکرد: ساعت 14:9 دقیقه امروز یک مورد تصادف در خیابان دادمان، تقاطع فرحزادی به سامانه 125 شهرداری تهران اعلام شد و به دنبال آن ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اظهار کرد: یک دستگاه بونکر حمل سیمان به دلیل نامشخصی با دو عابر برخورد کرد و یک نفر از آنها که خانم میان‌سالی بود در شرایط وخیمی قرار داشت و در حالی که علایم حیاتی او ضعیف بود به مراکز درمانی تحویل داده شد.

وی با اشاره به اینکه یک خانم میان سال دیگر هم در زیر کامیون گرفتار شده بود افزود: این فرد در وضعیت خطرناکی قرار داشت وآتش‌نشانان عملیات رهاسازی را انجام دادند و بعد از تحویل به اورژانس مشخص شد که در لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

ملکی گفت: خودرو به مکانی امن منتقل شد وپس از تحویل محل به عوامل پلیس راهور برای بررسی علل حادثه، عملیات درساعت 14:49 دقیقه به پایان رسید.

علی جهانبین سرپرست شیفت دیسپچ اورژانس تهران نیز در این رابطه اعلام کرد: ساعت 13:59 با مرکز اورژانس 115 تماس گرفته و اعلام شد که رو به روی بیمارستان آتیه یک بونکر سیمان که ظاهرا مربوط به ساختمانی نیمه‌ساخته بود روی دو عابر افتاده و چیزی به عنوان تصادف به ما اعلام نشد.

وی افزود: هر دو نفری که در این حادثه زیر دستگاه بونکر حمل سیمان ماندند خانم بودند که یک نفر در دم جان باخت و فرد دیگر چند دقیقه بعد از اینکه به بیمارستان آتیه منتقل شد، فوت کرد.

همچنین ،علیرضا جهانبخش افسر آماده منطقه دو عملیات آتش نشانی، در این باره به مهر گفت: یک دستگاه کامیون ویژه حمل سیمان حین حرکت در مسیر، ناگهان با دو بانوی میانسال که در حال عبور از عرض خیابان بودند، برخورد کرد.

وی اضافه کرد: براثر شدت این برخورد، یکی از عابران دچار مصدومیت شدید شد و عابر دیگر در زیر چرخ های عقب بونکر سیمان به سختی مجروح و گرفتار شد.

افسر آماده منطقه دو عملیات آتش نشانی درادامه اظهار داشت: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، علائم هشدار دهنده را در اطراف صحنه حادثه قرار دادند و در همان ابتدا، بانوی حدودا ۶۰ ساله که دچار مصدومیت شدید شده بود را برای انتقال به مرکز درمانی، تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

جهانبخش تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از تشک بادی هیدرولیکی و تجهیزات مخصوص، چرخ های عقب بونکر را از سطح زمین جدا کرده و فرد محبوس شده در زیر چرخ های کامیون سیمان را رها سازی کردند و پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد که متاسفانه وی براثر شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی کارشناسان پلیس راهور درحال بررسی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها