jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۱۴۱۶   ۱۹ دی ۱۳۹۶  |  ۱۲:۵۲

خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات کره‌جنوبی گزارش داد که نفتکش ایرانی دچار حریق‌ شده برای سومین روز همچنان در دریای شرقی چین می‌سوزد و تاکنون هیچ خبری از 30 ملوان گم‌ شده ایرانی به دست‌ نیامده‌ است.

نفتکش ایرانی همچنان می‌سوزد / خبری از افراد ناپدید شده نیست

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، نفتکش ایرانی در دریای شرقی چین برای سومین روز همچنان در آتش می‌سوزد.

رویترز با بیان این که تانکر نفت‌کش ایرانی دچار حریق شده در دریای شرقی چین برای سومین روز همچنان در آتش می‌سوزد به نقل از مقامات کره‌جنوبی افزود: شدت وزش باد، امواج سنگین دریا و انتشار گازهای سمی مانع عملیات امدادونجات ده‌ها قایق نجات شده به گونه‌ای که هم‌اکنون در 4.8 کیلومتری تانکر آتش‌گرفته هستند امکان پیشروی وجود ندارد.

وزارت حمل‌ونقل چین روز دوشنبه اعلام کرد که پیکر یکی از خدمه ناپدیدشده در آبهای نزدیک به تانکر نفت‌کش پیدا شده‌است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر